Колосальний досвід нашої компанії дозволяє нам здійснювати міжнародні перевезення різних видів вантажів. Наша компанія має досвід в сфері розробки логістичних схем і здійснює міжнародні перевезення вантажів зручними для замовника маршрутами і гарантує доставку вантажу в термін, зазначений в договорі. Договір носить не типовий характер, а складається індивідуально для клієнта з урахуванням конкретного замовника. При цьому замовник абсолютно не приймає участі в етапах організації доставки вантажів, що істотно заощаджує час.

Потрібно відзначити, що на сьогоднішній день Україна розширює ринки збуту сільськогосподарської продукції. І одним з таких ринків є Туреччина. Україна зайняла почесне місце в структурі імпорту цієї країни.

Наш досвід експедиції також поповнився вантажоперевезеннями в Туреччину, на цей раз зерна, в прекрасне місто Бурса, яке по праву вважається першою столицею країни. Перевезення зерна здійснювалося автотранспортом через поромну переправу. Даний вид вантажоперевезень, дозволяє заощадити не тільки гроші, але і час, який в нашому випадку був одним з основних умов.

Доставка зерна вимагає особливих умов транспортування, а саме постійний рівень вологості, відсутність запахів в контейнері. Все ж досвід роботи нашої компанії допоміг перевезти вантаж в найкоротші терміни, при цьому зберігши високу якість продукції.

Специфіка вантажоперевезень в Туреччину

Вантажоперевезення в Туреччину вимагають великого професіоналізму в оформленні всіх відповідних супровідних документів. Так як сама банальна помилка при оформленні страхового поліса може вилитися в штраф порядку 7600 турецьких лір (близько € 1420). А для водіїв керуючих «великими вантажівками» максимально допустимий рівень алкоголю в крові 0,0 ‰ (в ЄС в основному ця цифра залежить від стажу і допускає близько 0,3 ‰). Тому питання в виборі компанії, що здійснює міжнародні перевезення, займає не останнє місце.

У Туреччині дороги вигідно відрізняються від доріг країн колишнього СНД. І це позначається на якості доставленої продукції. На даний момент автомобільних доріг загального користування в Туреччині налічується 426,921 км, з них 177,562 км доріг, які мають тверде покриття, а протяжність автомагістралей 2,174 км. За проїзд по автомагістралях передбачена плата в залежності від класу автомобіля і пройденої їм відстані. Для оплати проїзду потрібно мати або датчик OGS, або наклейку HGS. В майбутньому планується, що така наклейка витіснить датчик, тому що він дешевше у виробництві, обслуговуванні, а так само створює менше заторів, коли перетинаєш турнікет оплати. Окреме місце займають штрафи на дорогах в цій країні, і їх сплата. Якщо заплатити штраф на місці, то це знижує його розмір на 25%. Досвідчені водії, що працюють в нашій компанії, допомогли нам без пригод здійснити перевезення вантажів до Туреччини.

У місті Бурса фабрика Birteks відома своїми тканинами і домашнім текстилем. Її візитна картка – це тканини для рушників і халатів високої якості і найбільш конкурентними цінами на ринках Європи. Доставка вантажів з Туреччини в Україну здійснюється тим же шляхом, але ось специфіка товару, а саме текстилю, дозволяє трохи знизити вимоги, як до термінів, так і до умов вантажоперевезення.

За час поїздки в Туреччину місто Бурса (четверте за кількістю населення) запам’ятався нам не тільки сучасними будівлями і розвиненою інфраструктурою, а й дбайливим ставленням до історичних та архітектурних пам’ятників. Наприклад, Зелена мечеть, яка була споруджена в період правління Мехмеда I, або маленьке старовинне село Кумалікизик в якому збереглися старі фахверкові будинки. Деяким з них вже більше трьох сотень років. Ось так в цій країні і цьому місті переплітаються старі традиції з сучасністю.