Реалізувати вантажні перевезення всередині країни іноді виявляється більш складнішим завданням ніж деякі міжнародні перевезення. Вантажоперевезення по Україні займають значну частину в загальному обсязі перевезень будь-якої вітчизняної транспортно-логістичної компанії.

На перший погляд може здатися, що організація подібних маршрутів всередині країни не може представляти особливих труднощів для професійних логістів. Однак і в цьому процесі існує безліч нюансів і підводних каменів, знання яких значно спрощує роботу в цьому секторі транспортної логістики. Це дозволяє здійснювати автоперевезення по Україні оптимально формуючи транспортні витрати.

Доставка модульних будинків

Дуже багато залежить від досвіду і кваліфікації спеціаліста, який веде те чи інше замовлення. Тому компанія Uni Trade Group докладає багато зусиль при підборі кадрів, сприяє в професійному зростанні і побудові кар’єри. Це дозволяє робити максимально злагодженою роботу всієї команди. Одним з таких фахівців професіоналів є Юлія К., яка успішно забезпечила замовлення наших постійних клієнтів по доставці модульних будинків з міста Славутич в село Гать, Берегівського району на Закарпатті.

Ціни на вантажоперевезення по Україні формуються з багатьох складових. В даному випадку замовнику, як постійному клієнтові, була надана відстрочка платежу. Доставка модульних будинків проводилася чотирма автотранспортними засобами. Вантажно-розвантажувальні роботи виконувалися строго за технологічними картами на такі види вантажу і зайняли досить багато часу.

Хорошому логісту необхідно враховувати і пов’язувати безліч операцій з багатьма складовими в реальному часі. Найкраще це вдається фахівцям, у яких є за плечима великий досвід роботи, відпрацьовані схеми і відточене володіння ситуацією.

Місто Славутич, звідки відправлявся вантаж, вважається наймолодшим містом в Україні. Будували його «під» Чорнобильську АЕС. У розробці проекту брали участь архітектори з колишніх союзних республік Прибалтики, Азербайджану, Вірменії, Грузії, що, безсумнівно, наклало відбиток на образ міста. Сьогодні це одне з найкрасивіших міст України, яке, незважаючи на події, пов’язані з Чорнобильською трагедією, не померло, а отримало нове життя. Сьогодні місту надано статус вільної економічної зони. Сюди прийшли інвестори, які дали поштовх розвитку за багатьма напрямками. Тому не дивно, що відразу кілька компаній в Славутичі займаються розробкою, виробництвом і постачанням модульних будівельних конструкцій різного призначення – від виробничих і побутових конструкцій до повноцінних житлових комплексів.

Організація маршрутів

Зрозуміло, що відстані всередині країни ніяк не можна порівняти з міжнародними маршрутами, власне як якість і стан дорожнього покриття. І якщо в країнах Євросоюзу в першу чергу доводиться стежити за неухильним дотриманням всіх норм і правил переміщення в межах держави, то, на жаль, в Україні доводиться стежити за станом тієї дороги, по якій прокладено маршрут. І не завжди найкоротший маршрут стає найшвидшим. Найчастіше при організації логістами маршрутів всередині країни ця обставина відіграє чи не головну роль, а фраза «Доставка вантажів Україна» викликає трепет навіть у найдосвідченіших далекобійників.