Вантажоперевезення в США

Розрахувати вартість

Доставка вантажів в США

Одним з пріоритетних напрямків роботи компанії Uni Trade Group Company є вантажоперевезення в США. Ми індивідуально підходимо до замовлень і надаємо повний комплекс послуг з транспортування товарів на інший континент з мінімізацією витрат клієнта. Завдяки напрацьованого досвіду, команді кваліфікованих фахівців і тісним зв'язкам з провідними перевізниками наші замовники можуть розраховувати на високу якість сервісу і доставку майна в строго обумовлений термін.

Способи міжконтинентальної доставки

Ми працюємо як з фізичними особами, так і з приватними підприємцями або великими експортерами. Перевезення здійснюється будь-якими партіями і в будь-якому тоннажі. Залежно від типу вантажу і побажань клієнта ми готові оперативно доставити майно літаками або морським транспортом.

Авіадоставка

Морський транспорт

Більш доступною за вартістю є контейнерна доставка в США по морю. Вона оптимально підходить для тих, кому потрібно перевезти вантажі з мінімальними витратами коштів. Ваші речі будуть завантажені на судна-контейнервози і доставлені за призначенням в один з американських портів - Балтимор, Лос-Анджелес, Норфолк, Сіетл, Нью-Йорк, Мобіл, Філадельфія, Окленд і інші.

При необхідності клієнтам можуть бути надані послуги мультимодальної доставки, яка передбачає перевезення кількома різними видами транспорту. Якість транспортування - в пріоритетах нашої компанії, тому ми робимо все, щоб вантажі були відправлені швидко, на вигідних умовах для замовника і з чітким дотриманням законодавства.

Авіадоставка в США вважається найбільш швидким способом перевезення і з'єднує два континенти в рекордно короткі терміни. В середньому на дорогу йде від 3 до 5 днів. Ми можемо запропонувати клієнтам транспортування в усі великі аеропорти Сполучених Штатів, в тому числі:

• John F. Kennedy і LaGuardia (Нью-Йорк);

• WashingtonDulles (Вашингтон);

• Лос-Анджелес, штат Каліфорнія;

• Хартсфілд Джексон Атланта;

• О'Хара (Чикаго, штат Іллінойс);

• Фінікс СкайХарбор (штат Арізона);

• Гонолулу (Гаваї);

• ім. генерала Мітчелла (Мілуокі);

• Сан-Франциско і ін.

Вам достатньо зробити замовлення і надати вантаж для відправки, а всі турботи по розробці маршруту і організації перевезення наші співробітники беруть на себе.

Оберіть свій спосіб доставки

доставка морем

авІа доставка

Доставка в США особистих речей

Якщо ви плануєте еміграцію, їдете по роботі, на навчання або лікування, співробітники Uni Trade Group Company забезпечать своєчасну і оперативну перевезення ваших особистих речей. Доставка в США - нелегкий процес, оскільки на шляху потрібно перетинати кордони безлічі держав. Від відправника потрібні знання митного законодавства, правильне оформлення документів, організація завантаження / розвантаження. Якщо ви хочете уникнути зайвих клопотів, перекладіть свій переїзд на плечі нашої компанії.

Ми працюємо за принципом «від дверей до дверей» і виконуємо комплексну організацію транспортування з гарантією цілісності ваших речей. Наші фахівці виконають упаковку і маркування майна, дбайливо занурять на транспорт, забезпечать доставку в пункт призначення і візьмуть на себе питання митного оформлення в країнах вивезення і ввезення. Співробітники досконало володіють усіма нюансами логістичних операцій і допомагають виконати квартирний переїзд в США з мінімальною участю клієнта.

Переваги співпраці з Uni Trade Group Company

Наша компанія багато років спеціалізується на транспортуванні повнокомплектних і збірних вантажів. Накопичені знання і досвід дозволяють нам надавати якісне обслуговування з організацією доставки «під ключ». У сферу наших послуг входить:

• ретельна розробка маршруту з урахуванням типу, ваги та габаритів вантажу;

• підбір відповідного транспорту;

• оформлення дозвільної документації на експорт;

• підготовка митних документів;

• страхування;

• вивантаження / завантаження;

• доставка вантажів в США;

• супровід вантажу на шляху проходження;

• моніторинг та контроль переміщення майна;

• інформаційна підтримка клієнтів.

З нами ви можете бути абсолютно впевнені, що ваші товари прибудуть за призначенням у повній цілості. Ми здійснюємо чіткий контроль над документообігом і забезпечуємо максимальну оптимізацію розробленого маршруту. При організації перевезення фахівці компанії приділяють увагу навіть до найдрібніших деталей, тому транспортування проходить комфортно і безпечно.

Вартість наших послуг - одна з найбільш вигідних на ринку. Ми ретельно вивчаємо вантажі, а тільки потім прокладаємо маршрут, що дозволяє оптимізувати витрати клієнта і запропонувати сервіс за помірними цінами. Завдяки прозорій схемі роботи ви не витратите жодної зайвої копійки, а транспортування буде виконана на гідному рівні.

Співпраця з Uni Trade Group Company - це гарантія компетентності, точності і дотримання узгоджених термінів. Щоб замовити доставку товарів до Сполучених Штатів, дзвоніть нам за контактним телефоном. Наші співробітники є професіоналами у своїй сфері і мають всі необхідні навички для безпроблемного вантажоперевезення на територію США!

Які вантажі ми перевозимо?

Наша компанія готова доставити в Сполучені Штати будь-яке майно, будь то особисті речі або експортні товари. Звертаючись до наших послуг, ви можете безпечно відправити за призначенням наступні види вантажів:

великогабаритні

швидкопсувні

збірні

небезпечні

насипні, навалочні

великовагові

1

4

2

5

3

6

Ми однаково якісно перевеземо обладнання, спецтехніку, продукти харчування, меблі, особисті речі при переїзді. Нашим фахівцям під силу рішення навіть нестандартних завдань!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

Все права сохранены © 2016-2020

ТОВ "Юни Трейд Групп"