Доставка в США

Якщо перед вами стоїть завдання перевезення особистих речей в США, то довірте транспортування компанії "Uni Trade Group"!

money
від 2.5$

-40%

від 1.5$

* Ціна указана за кілограм

Ми готові організувати для вас транспортування вантажів будь-якої ваги і габаритів. Наші досвідчені вантажники допоможуть з упаковкою і навантаженням багажу, а менеджери візьмуть на себе всі питання по розробці логістичного маршруту, супроводу, проведення необхідних митних процедур. Отримайте більш детальну інформацію, заповнивши форму нижче

Якісна доставка вантажів з України в США з UTG

За весь час роботи зі звичайного перевізника вантажів ми виросли в найбільшу транспортну компанію і надійного логістичного оператора. Доставка будь-яких вантажів в США, як імпорту, так і експорту, є нашим основним напрямком. Сотні клієнтів з України та США отримують свої вантажі за допомогою UTG.

У нашій компанії розроблені і активно використовуються кілька варіантів маршрутів доставки з США в Україну і з України в США. Напрацьовані ділові зв'язки з закордонними партнерами допомагають нам доставляти вантаж, дотримуючись усіх правил міжнародного законодавства.
Ми пропонуємо максимально вигідні умови доставки, при яких вартість залежить виключно від обсягу багажу. А це означає, що Вам не доведеться платити за цілий контейнер для перевезення, якщо багаж значно менше!

UTG займається організацією перевезень як в особистих, так і в комерційних цілях. Виробникам товарів і дистриб'юторам не потрібно розбиратися в правилах перевезення, підбирати найбільш зручний і вигідний маршрут, займатися Замитнення / розмитненням вантажу - ці завдання ми беремо на себе!

Способи доставки вантажу і їх переваги

Ми успішно працюємо з надійними перевізниками по всьому світу, у яких є власні автопарки, тому можемо гарантувати Вам будь-який транспорт в будь-якому місці!
Залежно від виду вантажу, його габаритів, необхідної швидкості доставки ми пропонуємо різні способи перевезення. Безпечна і надійна доставка вантажів в США здійснюється такими способамии:

Авіаперевезення - термінова доставка вантажів за допомогою авіатранспорту.
В середньому багаж доставляється протягом 2-5 днів після оформлення замовлення. Логісти компанії завжди оптимізують витрати клієнта - індивідуально підбирають маршрут, щоб авіадоставка в США була економічно вигідною. Також ми пропонуємо транспортування в усі великі аеропорти Сполучених Штатів.

Морські вантажоперевезення - контейнерні перевезення вантажу морським транспортом.
Ми рекомендуємо такий вид доставки замовникам, які мають у своєму розпорядженні час і хочуть заощадити. Багаж завантажується і перевозиться в контейнерах на спеціалізованих вантажних суднах. Нашим клієнтам ми надаємо окремий контейнер або контейнери, в залежності від кількості та обсягу вантажу.
З UTG вантаж доставляється в багато портів різних міст США, в тому числі Лос-Анджелеса, Нью-Йорка, Балтімора, Філадельфії, Сіетла, Окленда.

Послуга «Довантаження»
Організація доставки догрузом зараз користується все більшою популярністю. Ми є лідером на ринку по швидкості доставки догрузом в США. З UTG Ваш багаж доставлять за 21 день. Такий спосіб доставки є менш ресурсовитратності, дозволяє значно заощадити бюджет і час. Вам не доведеться чекати, коли контейнер буде повністю укомплектований одним замовником або платити за окреме місце перевезення, якщо речей зовсім небагато. Відправлення відбувається швидше за вже розробленим маршрутом. Перевезення догрузом ми організовуємо як авіа, так і морським транспортом.

Які вантажі відправляють закордон?

Ми здійснюємо вантажоперевезення в / з США абсолютно будь-яких габаритів, розмірів і ваги. З UTG можлива будь-яка доставка: від особистих речей при переїзді до великих вантажів (транспорт / обладнання).

Перелік груп товарів для перевезення:
  1. Устаткування (медичне, технічне, промислове і будь-яке інше);
  2. Транспорт (автомобілі, мотоцикли, гідроцикли, човни, всюдиходи та інше);
  3. Продукти харчування (навіть швидкопсувні - овочі, фрукти, молочні продукти, м'ясна / рибна продукція, в тому числі заморожена, для яких ми використовуємо рефрижераторні перевезення);
  4. Меблі (різних розмірів, виготовлені ​​з будь-яких матеріалів);
  5. Небезпечні вантажі і вантажі, що вимагають особливих умов транспортування (наприклад, піротехнічна техніка, рідини з легкозаймистими парами або з окислюючими властивостями, аерозолі і гази);
  6. Інші комерційні та особисті вантажі.

Багато клієнтів замовляють доставку вантажу в комерційних цілях. Найчастіше виробнику товарів або дистриб'юторам важко розібратися у всіх правилах перевезення і підібрати найкращий маршрут. Неправильно і неточно організована транспортування тягне за собою фінансові або іміджеві втрати, тому люди шукають компетентних помічників в організації вантажоперевезень.

Які вантажі ми перевозимо?

Допомога на всіх етапах доставки

Доставка вантажів в США і України за допомогою нашої компанії передбачає і експедиційне забезпечення.
Крім оформлення документів ми також можемо надати склад для тимчасового зберігання вантажу, забрати або доставити багаж в морський порт або аеропорт. Експерти UTG залишаються з клієнтами на всіх етапах доставки:

Правильне оформлення документів

Юридичне супроводження

Фінансові розрахунки

Допомога в завантаженні і розвантаженні речей

Страхування багажу

Інформування про місце перебування вантажу

У разі виникнення будь-яких питань щодо перевезення Вашого вантажу, наші фахівці готові будуть надати допомогу.
Ми розуміємо, що доставка кожного вантажу вимагає індивідуального підходу, тому завжди підбираємо для кожного клієнта найбільш оптимальний варіант. Наші фахівці займаються логістикою, відповідають за цілісність і збереження багажу на всіх етапах транспортування. Постійні клієнти особливо вдячні нам за своєчасність доставки і вміння оптимізувати маршрут, що дозволяє платити набагато менше. З UTG Ви можете бути впевненим в якості доставки і збереження багажу!

Популярні питання про доставку з Китаю в Україну

Яка ціна вантажоперевезень в Сполучені Штати Америки?
Яка ціна вантажоперевезень в Сполучені Штати Америки?

Розцінки на вантажоперевезення «Uni Trade Group» - одна з найбільш вигідних на ринку. Ціна кожної доставки розраховується індивідуально. Вона залежить від багатьох чинників: габаритів вантажу, способу перевезення, терміновості, складності доставки. Для отримання точної інформації краще проконсультуватися з менеджером.

Чому саме «Uni Trade Group»?
Чому саме «Uni Trade Group»?

Вантажоперевезення в США наша компанія здійснює багато років. За великий період добросовісної роботи ми розробили по кілька варіантів маршрутів доставки в США і між штатами. Напрацьовані ділові зв'язки з закордонними партнерами допомагають нам доставляти вантаж, дотримуючись усіх правил міжнародного законодавства.
Наші постійні клієнти цінують індивідуальний підхід менеджерів компанії до кожного замовлення, мета якого - заощадити гроші і час замовника, задовольнити всі побажання.