Вантажоперевезення в Туреччину

Вантажоперевезення в Туреччину - з нами надійно!

Туреччина - стабільно розвивається країна, що підтримує міцні економічні зв'язки з Україною. Багато вітчизняних компаній активно співпрацюють з турецькими підприємствами, здійснюючи імпортні поставки і регулярно відправляючи продукцію своїм заморським партнерам. Товарообіг між двома державами зростає з кожним днем, тому вантажоперевезення з Туреччини в Україну і назад є затребуваною послугою на логістичному ринку.

Щоб доставка товарів проходила без затримок і форс-мажорів, її організацію варто довіряти тільки професійним транспортним операторам. Компанія Uni Trade Group володіє великим досвідом в логістиці вантажів і готова доставити вашу продукцію за призначенням в короткі терміни. Ми виконаємо для вас якісні вантажоперевезення в Туреччину з ретельним контролем транспортного процесу і гарантією збереження вантажів на всьому шляху проходження!

Перевезення вантажів до Туреччини - комплексне обслуговування від UTG:

За роки своєї роботи наша компанія зуміла вибудувати ідеальну транспортну схему, що дозволяє надавати комплексне обслуговування клієнтів на кожному етапі доставки. Ми візьмемо на себе всі питання з перевезень і надамо повний спектр послуг, спрямованих на своєчасну транспортування вантажу до одержувача:

  • розробимо найбільш оптимальний маршрут;
  • підберемо транспорт, максимально підходить під конкретну категорію перевезеного товару;
  • допоможемо оформити супровідну і митну документацію;
  • забезпечимо транспортування від складу до складу.

Залежно від типу продукції і кінцевого пункту доставка вантажів з Туреччини в Україну і в зворотному напрямку може здійснюватися наземним, авіа або морським транспортом. Ми успішно працюємо з багатьма провідними перевізниками світу, тому гарантуємо оперативну подачу транспортних засобів, в тому числі для трансмодальної доставки.

Переваги співпраці з «Юні Трейд Груп»

Фахівці Uni Trade Group мають солідні практичні навички в організації міжнародних постачань і виконують свою роботу з відповідальним підходом до замовлення. Наші сильні сторони:

повна відповідальність за цілісність вантажів

точне дотримання обумовлених термінів

гнучкість та індивідуальні рішення для кожного типу товару

доступні ціни

професійна доставка будь-якої продукції

Співпрацюючи з «ЮніТрейдГрупп», ви на власному досвіді переконаєтеся, що перевезення вантажів до Туреччини може бути простим і незатратним процесом. Ми позбавимо вас від зайвих клопотів і надамо незмінно якісний результат!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"