Кожен домашній переїзд починається з переліку речей, для чого рекомендуємо вам обов’язково скласти лист опису. Як правильно скласти лист опису? По-перше, потрібно вирішити які саме речі ви збираєтесь перевезти. Якщо це меблі, то потрібно виміряти їхні габарити (довжина, ширина, висота, вага). Також це стосується і складної побутової техніки. Особисті речі (одяг) потрібно розмістити у коробках або спеціальних захисних пакетах, для чого визначити необхідні розміри.

Особливу увагу при перевезенні особистих речей як по Україні так і за кордон потрібно приділити крихким речам (посуд, витвори мистецтва, квіти та інше). Їх потрібно гарно упакувати у відповідності до матеріалу, з якого виготовлено речі.

Як правило при міжнародних перевезеннях особистих речей компанія перевізник може надати спеціаліста який підкаже, як правильно виконати упаковку, аби ваші речі доїхали в тому вигляді в якому їх відправили.

Дуже важливо при квартирному переїзді за кордон юридично правильно оформити транспортні документи на доставку вантажу.

Способи доставки особистих речей

В першому випадку – власник вантажу є громадянином країни в яку ми перевозимо речі. Для прикладу візьмемо досить популярний маршрут Київ (Україна) — Москва (Росія). Найголовніший документом для підстави перевезення є вид на проживання. На основі даного документу можливо перевезти речі без замитнення та розмитнення вантажу.

Другий варіант доставки особистих речей ми розглянемо на прикладі доставки особистих речей з України в Європу, коли у власника є запрошення на роботу. В даному випадку речі також можливо доставити без замитнення або розмитнення.

В даній статті ми розглянули лише декілька варіантів доставки особистих речей за кордон. Насправді їх набагато більше і кожна доставка індивідуальна і може бути виконана різними способами як із розмитненням так і без розмитнення речей.

Підбір транспорту для перевезення речей

Правильніше було б сказати підбір логістичної компанії для перевезення ваших речей, оскільки від логіста залежить як оптимально буде підібрано транспортний засіб (звичайно якщо лист опису був складений правильно). Категорично рекомендуємо у цьому довіритись спеціалісту, оскільки у разі не відповідності транспортного засобу саме транспортна компанія буде нести відповідальність і зробить заміну авто за власний кошт. Також перевіряйте компанію яка буде перевозити речі.

Як перевірити транспортну компанію?

По-перше почитайте про неї в інтернеті або соцмережах. Зверніть увагу на відгуки про компанію, ну і звісно, перевірте їх по коду ЄДРПОУ. Звичайно в даній статті викладено не всі рекомендації, лише декілька важливих порад, оскільки кожна доставка є індивідуальна і способи доставки можуть бути різні. Але посилаючись на дану статтю, я вважаю, мінімальну інформацію для перевезення особистих речей ви вже отримали. Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам в організації перевезення ваших речей. З повагою керівник компанії ЮНІТРЕЙДГРУП.