Вантажоперевезення в Польщу

Доставка вантажів до Польщі з України - з нами швидко і вигідно!

Польща і Україна - дружні держави, об'єднані багаторічними економічними зв'язками. Завдяки спільним кордонів вантажоперевезення Україна Польща є однією з найбільш затребуваних послуг серед підприємців. Щоб задовольнити підвищений попит на транспортну послугу, компанія Uni Trade Group розробляє оптимальні логістичні маршрути і забезпечує своєчасну доставку товарів по будь-яких напрямах. З нами ваш вантаж прибуде на місце без форс-мажорів і в найкоротші терміни!

Особливості вантажоперевезення до Польщі:

Незважаючи на територіальну близькість і малі відстані між населеними пунктами, вантажоперевезення в Польщу пов'язані з певними труднощами. Держава входить до Євросоюзу, тому доставка товарів повинна відповідати європейським нормам і вимогам. Чи не кожен бізнесмен знайомий з польським законодавством, тому самостійна транспортування продукції може обернутися повним фіаско.

Щоб уникнути неприємностей, достатньо звернутися в «Юні Трейд Груп» і замовити доставку вантажів до Польщі за доступною ціною. Наші співробітники мають багаторічний досвід в міжнародній логістиці і готові прийняти на себе всі турботи про страхування, складуванні і оформленні митної документації. Ми співпрацюємо з кращими міжнародними перевізниками і гарантуємо оперативне надання транспорту для доставки будь-якого товару.

Професійні перевезення Польща - Україна від Uni Trade Group

При організації перевезення з Польщі в Україну наша компанія керується принципами безпеки, збереження перевезеної продукції і мінімізації витрат замовника. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на безліч значущих переваг:

транспортування продукції з дотриманням обумовлених термінів

доставка товару в первісному обсязі і якості

доступна вартість послуг

налагоджений сервіс на всьому шляху проходження

рішення форс-мажорних ситуацій без фінансових втрат для сторони, що відправляє

Якщо вам потрібна дійсно якісна доставка вантажів з Польщі в Україну і назад, перевезення з компанією Uni Trade Group пройде швидко, вигідно і вдало!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"