Як показує статистика здійснюваних нашою компанією вантажоперевезень, значний відсоток таких доводиться на транспортні операції, вироблені всередині країни. Вантажоперевезення по Україні – один з найбільш затребуваних видів послуг, що пропонує Uni Trade Group. Загалом, це й не дивно, оскільки обсяги перевезених вантажів значні. В основному транспортування здійснюється автомобільним і залізничним транспортом, в залежності від характеристик вантажів і особливостей поставок.

Маршрути поставок мають якусь систему. В основному логістика зав’язана на великі транспортні хаби, такі як Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро і, звичайно, Київ. З цих центрів в більшості своїй і відбувається перевезення вантажів. Україна займає досить високі місця в рейтингу логістичної ефективності Всесвітнього банку. Транспортна складова ВВП становить приблизно 10%. На ринку послуг транспортна логістика становить понад 40%, приносячи в бюджет близько 6% надходжень.

Значну частину в транспортуванні займає автомобільний транспорт (близько 70%), проте необхідно відзначити, що перевезення вантажів по Україні, точніше значна їх частина припадає на приватні автомобільні перевезення.

Нашою компанією освоєні маршрути доставки товару в усі регіони країни, в більшість обласних центрів.

Найбільш об’ємні транспортні операції – це автоперевезення в Київ з уже згаданих транспортних хабів. Причому характер вантажів є досить різноманітним, починаючи продуктами харчування і закінчуючи складним технологічним обладнанням, негабаритними і небезпечними вантажами.

У тому, що нам вдаються операції з такими різнохарактерними особливостями вантажів, головну роль грає незаперечне вміння наших фахівців оптимально підібрати необхідний для перевезення транспорт і професійно вибудувати логістичний ланцюжок його доставки.

Квартирний переїзд і перевезення особистих речей

Дуже часто доводиться виконувати замовлення на перевезення особистих речей, причому такі замовлення можна умовно розбити на кілька категорій – перевезення вантажів – Київ, далі – Україна, колишні країни Радянського Союзу, країни Європи, нарешті, країни на інших континентах.

Зазвичай, квартирний переїзд здійснюється замовником при зміні місця проживання, отриманні роботи і в багатьох інших життєвих ситуаціях.

При перевезенні особистих речей важливо скрупульозно скласти опис всіх предметів побуту, правильно їх упакувати, щоб ті не були пошкоджені під час перевезення, відповідно правильно розмістити в транспортному засобі.

Організація квартирного переїзду досить клопітка справа, найчастіше, особливо при складних переїздах, ми рекомендуємо користуватися послугами спеціалізованих фірм, які професійно виконують розбирання меблів і елементів інтер’єру з подальшою установкою на новому місці проживання. Витрати на такий вид послуг в переважній більшості випадків виправдовують себе.

Переїзд в межах країни особливо не відрізняється від випадку, описаного вище, однак, коли мова йде про перевезення вантажу в іншу країну, потрібно розуміти, що доведеться зіткнутися з досить великою кількістю документів, від правильного оформлення яких залежить оптимальне витрачання коштів і дотримання графіка доставки.

Найкраще не займатися цим самому, а доручити виконання всієї паперової роботи фахівця-професіонала.

Зазвичай транспортування особистих речей в межах міста займає один робочий день, по Україні – до 2-х днів, ну, а в разі переїзду за кордон на цю операцію йде кілька днів.

Коли переїзд здійснюється на інший континент, цей час може бути набагато більше (оскільки транспортування здійснюється в основному контейнером морським транспортом).

Як ми зазначили вище, транспортні операції всередині країни відпрацьовані і впевнено реалізуються компанією Uni Trade Group. Запорукою успішного виконання таких замовлень є вибір надійних партнерів – компаній, які добре себе зарекомендували на ринку транспортних послуг. У практиці нашої діяльності ми вибираємо собі партнерів виходячи виключно з їх ділових і професійних якостей, тому завжди впевнені в якісному виконанні роботи для наших замовників.