Серед вироблених компанією Uni Trade Group транспортних операцій значна частка припадає на доставку вантажів в країни СНД.

Наші фахівці неодноразово розраховували маршрути в сусідню Білорусь, більш дальній Казахстан і вже в зовсім далеку Туркменію.

Серед вантажів, що перевозяться в ці країни автомобільним транспортом, були і продукти харчування (взагалі широкий асортимент сільськогосподарської продукції), вироби машинобудівної і приладобудівної галузі, авіаційної промисловості. Іншими словами величезна номенклатура виробів.

Все ж велика кількість таких операцій припадає на перевезення особистих речей, іншими словами, забезпечення квартирного переїзду.

Основний потік таких вантажів направлений з України в Росію і назад.

Перевезення особистих речей в Росію це, перш за все, квартирний переїзд. В основному літніх батьків забирають до себе на постійне місце проживання за цілком зрозумілих причин діти, які давним-давно виїхали до сусідньої країни, зробили собі гарну кар’єру і хочуть надати своїм близьким забезпечену старість.

Люди похилого віку дуже прив’язані до своїх речей, більш того, у багатьох випадках прості предмети побуту є досить дорогі, а часом зовсім безцінні, антикварні предмети побуту. Але навіть крісло 60-х років, зроблене за часів Радянського Союзу, для них величезна цінність, хоча б тому, що зроблено з «справжнього» дерева. Напевно, не варто переконувати їх у зворотному, тому як наше життя, насправді, таким собі міцним якорем прив’язане до таких речей.

Подібні перевезення особистих речей з України в Росію, організовані і виконані фахівцями нашої компанії запам’яталася саме тим, що літні батьки ні в яку не хотіли розлучатися з речами, які були в якійсь мірі знаковими в їх житті. Дочці довелося погодитися з їх доводами. І в дорогу з славного міста Кропивницького до славного міста Орел відбула фура з зазначеними кріслами середини минулого століття. Ясна річ, ніякої більш-менш великої цінності ці меблі не мали, але це було необхідною умовою переїзду.

Вибір транспортної компанії

Тому найголовніше питання – як дешевше перевезти речі з України в Росію визначав вибір транспортної компанії, яка без великих витрат, але з гарною якістю здійснила б дану операцію.

Як взагалі потенційний клієнт підбирає для транспортування речей відповідну компанію? Якими критеріями користується при виборі? За нашими спостереженнями переважна більшість замовників в першу чергу намагається скористатися інтернетом. Цей бездонний океан інформації давним-давно став вже цілком технологічним придатком всіляких піар акцій і маркетингових технологій. Обиватель особливо не буде морочитися з вибором. Перша десятка сайтів – найбільше, що він зможе осилити. За оцінками фахівців при пошуку інформації в інтернеті до другої сторінки пошукача в кращому випадку добирається 12 – 15% користувачів. В цьому випадку відбувається не зовсім коректна оцінка можливостей передбачуваної компанії, яка повинна буде провести таку транспортну операцію.

Квартирний переїзд з України в Росію до останнього часу не мав жодних складних процедур в оформленні документів і проходженні митних процедур. Втім, ті транспортні компанії, які скрупульозно відстежують і моніторять будь-яку дрібницю, що раптом з’явилася в зведенні правил перетину кордонів з іншими державами, які не мають особливих проблем в організації та виконанні таких замовлень.

З іншого боку, клієнту можна порадити ретельніше вибирати перевізника, порівнюючи умови та ціну доставки серед безлічі пропозицій, вибираючи найбільш оптимальний варіант.

Варто враховувати не тільки ті пропозиції, які ви переглянули на першій сторінці, а спробувати копнути далі, де можна буде відшукати цілком прийнятні умови і ціну доставки.

Для нашої компанії немає різниці в характері вантажу і його обсязі. Головне – прийняті зобов’язання необхідно виконувати якісно і в строк.