У маленькому італійському містечку Авільяно, що знаходиться в провінції П’ємонт, розташована штаб-квартира однієї з найвідоміших інжинірингових фірм з виробництва термічних печей для виробництва скла та металургійної промисловості – Олівотто (Olivotto).

Устаткування для термічної обробки цієї фірми встановлено на підприємствах по всьому СНД, зокрема і в Україні. Географія цих підприємств досить широка – Полтавський склозавод, Сумський завод з виробництва бурильних труб, Київ і Київська область, Запоріжжя та ще багато інших підприємств в різних містах.

Цього разу компанією Uni Trade Group були організовані міжнародні автомобільні перевезення з Києва на фірму Олівотто. Транспортування полягало в доставці необхідного технологічного обладнання для термічних печей, задіяних у виробництві скла на одному з підприємств в Київській області.

Цей маршрут досить складний, оскільки перетинає кордони кількох держав – Угорщини, Словенії та Італії, більш того, проходить через Будапешт і Любляну, а в самій Італії проходить через найбільші міста – Венецію, Мілан і Турін. Авільяно же розташоване на півночі Італії, вважається промисловою частиною країни (всі що на географічній карті вище Риму – це північ), в той час як південь – переважно сільськогосподарське виробництво.

В даному випадку вантаж вдавав із себе металоконструкції в розібраному вигляді, особливим чином упаковані і закріплені на самому транспортному засобі. Важливо було дотримати терміни поставки, щоб не допустити необґрунтованих простоїв у виробництві на заводі в Україні.

Міжнародні автоперевезення

Міжнародні перевезення автомобільним транспортом між Україною та Італією досить розвинені. Хоча через особливості транспортування перевага часто віддається залізничному або морському транспорту. Міжнародні автоперевезення застосовують в тому випадку, коли вантаж потрібно доставити швидко і він вписується в технічні характеристики для перевезення автотранспортом.

Міжнародні автоперевезення вимагають особливої уваги при оформленні відповідних супровідних документів і транспортних накладних. Оскільки підготовча робота виконувалася професіоналами як з одного, так і з іншого боку, відправка вантажу пройшла вчасно.

Звичайно, можна тільки шкодувати що це не туристичний маршрут. Так як Авільяно старовинне середньовічне містечко з добре збереженими архітектурними пам’ятками.

Авільяно розташована недалеко від відомого Турина, (через це місто проходить наш маршрут), про який можна розповідати дуже багато. Але нам професійно цікавий і ближче до серця найвідоміший музей автомобілів, який організував Роберто Біскаретті зі своїм сином Карлом в далекому 1932 році.

Потрібно сказати, що провінція П’ємонт батьківщина таких відомих автомобільних імен як Альфа Ромео, Мазераті, Феррарі, Ламборджіні. Там же розташована штаб-квартира фабрики італійських автомобілів ФІАТ.

У 2014 році Музей автомобілів пережив друге народження – тут є науковий центр, бібліотека, ресторани.

Далі по нашому маршруту слідували Мілан, найбільший промисловий центр Італії, Верона, Падуя і, звичайно, красуня Венеція. Шкода, тільки, що їх доводилося проїжджати по об’їзних автострадах. Те ж саме, правда можна сказати і про Любляні з Будапештом.

Звичайно, завдання нашої компанії зовсім інші, ніж милування тією чи іншою місцевістю, але розповісти про ті місця, куди простягається географія наших поставок, теж дуже цікаво.

За роки роботи в сфері транспортної логістики ми успішно доставляли вантажі як в країни СНД, так і в Європу, Азію, Америку, причому не тільки автомобільним транспортом, а й морським, залізничним і авіаційним. Кожне нове місце доставки вимагає ретельного вивчення не тільки локацій, а й місцевих життєвих реалій, не кажучи вже про місцеві правила і закони, що безпосередньо стосуються нашої діяльності.

Власне, від ретельного опрацювання всіх деталей тієї чи іншої транспортної операції в кінцевому підсумку залежить успішне виконання замовлення.