Місто Дніпро. Мільйонник, розташований на річці з такою ж назвою, красиве місто в Україні. Засноване в 1776 році сьогодні є центром металургії, машинобудування, а з середини минулого століття – центром ракетобудування. 11 вищих навчальних закладів та Національний університет. Місто Лейпциг – найбільше місто в Саксонії (Німеччина), місто відоме торговими ярмарками і університетом. Міжнародні вантажні перевезення між цими містами, які здійснює наша компанія, стали якщо не традиційними, то практично регулярними.

Характер вантажів різний, від продуктів харчування і товарів широкого вжитку до високотехнологічного обладнання, аж до нестандартних (негабаритних) вантажів. Ясна річ, що і ціна на міжнародні вантажоперевезення відрізняється в залежності від ступеня складності замовлення, причому досить відчутно. Відстань між містами близько 2 тисяч кілометрів, маршрут проходить також по території Польщі.

Оформлення митних документів

Вантажоперевезення в Європу з України завжди припускають необхідну професійну підготовку в оформленні супровідних і митних документів, що в кінцевому підсумку визначає якість виконання замовлень. Юридична група, яка готує такі документи повинна не тільки «назубок» знати існуючі міжнародні норми і правила вантажоперевезення, але і такі ж регулюючі документи регіонального масштабу. Вантажоперевезення в Німеччину якраз відносяться до таких. Щоразу доводиться дивуватися тому порядку, який панує у всіх складових організації транспортної логістики в цій країні. Мимоволі доводиться «відповідати» і підтягуватися до такого status quo.

Особливо це відноситься до транспортування унікального (читай – дуже дорогого) обладнання для лабораторій Лейпцігського університету, виготовленого на одному з провідних науково-промислових комплексів Дніпра.

Зрозуміло, що обладнання має бути доставлено в цілковитій безпеці і в термін, крім того правильно оформлене для митних страхових та інших процедур.

Фахівці Uni Trade Group давно вже навчилися бездоганно виконувати всі вимоги нормативних документів, прийнятих в Євросоюзі, зокрема в Німеччині. Організація таких вантажоперевезень викликає справжнє задоволення, оскільки робота за замовчуванням не може бути виконана погано.

Організація перевезення

При виконанні цього замовлення можна виділити кілька ключових моментів. Це грамотне і ретельне складання специфікації, оскільки цей вантаж нестандартний, що складається з безлічі різнорідних позицій. Визначення позицій, які вимагають з тих чи інших причин дозвіл на ввезення. Дотримання технологічних тонкощів проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Оцінка ризиків і страхування вантажу, нарешті, визначення відповідного маршруту по дорогах України. Замовлення виконувалося в кінці весни, коли разом зі снігом в невідомому напрямку зникають в нашій країні і хороші дороги.

При організації таких відповідальних замовлень доводиться обробляти величезний масив інформації, враховувати безліч мінливих чинників. Облік всіх цих моментів, правильний розподіл сил і засобів, приносить в кінцевому підсумку гідний результат.

Нашою компанією зібрані унікальні юридичні бази з міжнародного права, а також основні регіональні нормативні документи.

Геоінформаційна система (ГІС), яка знаходиться в нашому розпорядженні і дозволяє наперед моделювати різноманітні дорожні ситуації, визначати найбільш вигідні місця складування і при необхідності проводити постійний моніторинг переміщення вантажів.

Моделювання вироблених транспортних операцій є особливістю нашої компанії. Зрозуміло, що жодна математична модель не зможе зі стовідсотковою точністю видати кінцевий результат, проте дає розуміння основних тенденцій і попереджає некоректні дії і негативні наслідки від них.

При цьому «технологізму і техніцизму» ми не перестаємо дивуватися тому, скільки прекрасних місць ми об’єднали, виконуючи всілякі замовлення. Приклад тому – два найкрасивіших міст Європи – український Дніпро і німецький Лейпциг.