Особливе місце в організації та логістичному забезпеченні вантажоперевезень займають міжнародні перевезення нестандартних вантажів. В першу чергу, при цьому, враховуються технологічні особливості вантажно-розвантажувальних робіт і способів транспортування.

Доставка вантажу зі Швейцарії здійснена компанією Uni Trade Group. А саме транспортування баштового крану з Цюріха до Львова. Це перевезення мало високу ступінь складності і здійснювалося чотирма автомобілями зі спеціальними транспортними пристосуваннями. Баштові крани є, напевно, основними механізмами, без яких будь-яке будівництво просто неможливо. Попередньо було проведено демонтаж баштового крану згідно представлених технологічних інструкцій. Після чого окремими вузлами і секціями він був занурений на транспортні засоби.

Маршрут транзитом проходив по дорогах Німеччини і Польщі, і склав трохи більше 1500 км. Міжнародні перевезення вантажів, які передбачають транспортування нестандартних і негабаритних вантажів, вимагають, як правило, безліч дозволів і супровідних документів. Без відповідного досвіду на оформлення та отримання дозволів йде величезна кількість часу. Фахівцями нашої компанії подібні питання вирішуються в максимально стислі терміни. Необхідно мати на увазі, що відповідні норми і правила з перевезення такого роду вантажів крім міжнародних угод мають, крім усього іншого, регіональні відмінності. В даному випадку, нашим фахівцям довелося враховувати специфіку в транспортуванні даного вантажу виходячи з нормативів Швейцарії, Німеччини, Польщі та України.

Міжнародні перевезення будівельної техніки

Міжнародні вантажоперевезення, при яких здійснюється переміщення будівельної техніки і конструкцій вимагають безумовного дотримання термінів доставки. Цього вимагає графік виконання будівельних робіт, порушення якого може призвести до невиправданих чималих витрат. Досить сказати, що при розрахунку маршруту приймаються до уваги підготовчі роботи з монтажу баштового крану, що виконані на будівельному майданчику замовника. Всі терміни повинні бути максимально узгоджені, щоб не допустити найменших простоїв в робочому процесі.

На перевезення баштового крану Liebherr відводилось мінімальна кількість часу. Ці крани виробляються на підприємствах, акціонерами якого є виключно сім’я Лібхерр, засновником якої понад 60 років тому став Ганс Лібхерр. Штаб квартира групи підприємств Liebherr-International AG розташована в комуні Бюль (Швейцарія). На сьогоднішній день це сімейне підприємство – всесвітньо відома компанія виробляє не тільки будівельну техніку. Вона виробляє техніку для гірничодобувної промисловості, верстати з ЧПУ, системи автоматизації виробництва, компоненти для авіаційної та аерокосмічної техніки. Досить сказати, що в групі компаній, що належать родині Лібхерр, працює понад 42 тисяч співробітників.

Організацію таких вантажоперевезень наша компанія виконує з максимальною відповідальністю і віддачею. Головне – дотримання термінів доставки вантажу, оскільки будь-яка затримка, буквально на кілька годин ламала весь будівельний графік і приводила до зриву будівельних робіт, в якому була задіяна не одна будівельна компанія.

На щастя, ніяких форс-мажорних ситуацій не сталося, будівельна техніка зі Швейцарії прибула хвилина в хвилину. Ще одне гідно виконане замовлення лягло в скарбничку нашого колективу.