Доброго дня, ми з України! Ми українці - все зможемо

Посилки з дому

Розрахувати вартість

Як показує статистика, за три тижні війни Україну покинули вже понад 3 млн. громадян. Багато хто з них їхав поспіхом, з мінімальним набором речей. Ніхто не може сказати, скільки ще триватимуть військові дії і як довго нашим співгромадянам доведеться залишатися далеко від дому без необхідного одягу, взуття, предметів особистого користування. Компанія Uni Trade Group Company готова допомогти у цій складній ситуації та організувати доставку вашого майна до поточного розташування. Якщо в Україні залишилися знайомі чи родичі, вони можуть надіслати вам потрібні речі, а ми доставимо їх за призначенням швидко та за помірними цінами.

Із яких країн доставляються речі?

Наша компанія доставляє посилки та вантажі до будь-яких держав, куди евакуюються громадяни України. Послуга діє на перевезення до Молдови, Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини та багатьох інших країн. Більш детальну інформацію щодо пунктів відправлення ви можете отримати за телефоном у наших менеджерів.

Молдова
Польща
Румунія
Угорщина
Словаччина
Чехія
Естонія
Іспанія
Литва
Німеччина
Швеція
Великобританія

Ми розуміємо, що часткову нестачу речей можуть компенсувати волонтери, проте ніщо не замінить теплого домашнього светра чи інших предметів, які нагадують про звичне мирне життя. Посилки з особистими речами дозволять вам відчути зв'язок з рідним будинком та допоможуть легше переносити негаразди перебування далеко від батьківщини.

money

Залиште свої дані та наша компанія безкоштовно прорахує вартість доставки

З доставкою від UNI TRADE GROUP ви отримуєте ефективне планування маршруту, лояльне відношення з нашими партнерами та роботою цілої команди професіоналів.

Відгуки наших клієнтів

Переглянути всі відгуки

Чому варто звертатись до Uni Trade Group Company?

Наша компанія спеціалізується на перевезеннях вантажів з України та надає широкий спектр логістичних послуг як фізичним, так і юридичним особам. Ми беремо на себе підготовку необхідної документації, митне оформлення вантажів, страхування, допомогу у завантаженні/розвантаженні. Напрацьовані ділові зв'язки із закордонними партнерами дозволяють нам доставляти посилки з чітким дотриманням міжнародних правил та норм.

Якщо вам потрібно надіслати посилку з дому, ви можете сміливо довірити її Uni Trade Group Company. При зверненні до нас вам не доведеться займатися організацією перевезення, оформленням документації, розумітися на митних особливостях тієї чи іншої країни. Просто надайте нам майно для пересилання, а решта клопоту з транспортування ми беремо на себе!

Наша компанія використовує різні способи перевезення. Найбільш поширеним варіантом є авіаційна доставка, яка забезпечує високу швидкість переміщення майна у будь-який пункт призначення. В умовах війни нам довелося внести зміни до налагоджених маршрутів, але загалом ми гарантуємо оперативність транспортування з оптимізацією ваших витрат.

Ми готові переправити за кордон будь-які речі. Це може бути одяг, книги, посуд, навіть предмети інтер'єру та меблі. Співпрацювати з нами зручно з багатьох причин:

Ретельне опрацювання маршрутів пересилання

Відповідальне ставлення до завдань клієнта

Оперативне виконання зобов'язань

Доставка речей у суворо обумовлений термін

Повний юридичний супровід

Можливість контролювати переміщення посилки на кожному етапі транспортування

Вартість доставки посилки залежить від її розмірів та ваги, але у будь-якому випадку ви можете розраховувати на низькі ціни та вигідні умови перевезення. Ми вітаємо лояльну цінову політику та робимо все, щоб мінімізувати витрати замовника.

Звертайтеся до нас, якщо вам потрібно оперативно і недорого відправити речі українцям, які евакуювалися. Uni Trade Group Company стане вашим надійним помічником і надасть професійні логістичні послуги з гарантією цілісності вантажів, що доставляють!

Популярні питання щодо доставки від UniTradeGroup

Які документи потрібні для перевезення особистих речей?

Перелік:
Необхідні документи для перевезення особистих речей:
- опис речей оцінна вартість, вага, розмір
- дозвіл на проживання, запрошення на роботу, робоча віза
- Довіреність на брокера або водія для митного оформлення.
- ТОР номер у випадку для Англії
- Паспорт України
- ІПН Україна
- Чеки для нових речей

Що потрібно мати при собі, щоб пропустили речі:
- Паспорт для виїзду за кордон
- віза або дозвільні документи для в'їзду до країни.
- Митна декларація
- довіреність на водія або на брокера

Чи обов'язковий супровід особистих речей разом із водієм?

Ні. Так як багато хто не може бути присутнім або їхати разом з водієм, тому виходом з цієї ситуації досить простий. Оформити нотаріальну довіреність на водія та за її допомогою він спокійно провезе ваші речі.

Як упакувати речі? (Тіпкі/габаритну техніку)

Найголовніше правило - упаковувати речі треба так, щоб ви були впевнені в їх безпеці.
Наші рекомендації щодо упаковки особистих речей:
- Тяжке внизу, легке і тендітне зверху
- Важкі предмети краще поміщати в невеликі та щільні коробки з жорсткого картону, щоб уникнути проблем при переміщенні.
- Намагайтеся уникати порожнього простору в коробці, щоб вона не змінила форму під час перевезення
- Неміцні, ламкі – краще комбінувати з м'якими або пакувати в додатковий папір або поліетилен.
- Перед поміщенням вантажу в коробки рекомендуємо додати пінопласт.

Як визначити скільки кубів?/кг особистих речей? Що якщо я не знаю приблизну вагу?

Кожен, хто має переїзд стикається з цим питанням. Як же коректно порахувати?
Завдяки опису речей, де ви вказуєте вагу і габарити коробок, можна зробити висновки – який обсяг належить перевозити. Обсяг обчислюється за такою формулою:
Д*Ш*В = довжину помножити на ширину та помножити на висоту. Таким способом ви можете вирахувати обсяг вантажу, що перевозиться. Для підрахунку об'ємної ваги можна скористатися калькулятором на нашому сайті.

Чи може ваша компанія запакувати речі?

Відповідь – так. Наша компанія має партнерів у цій сфері, тому ми зможемо запакувати ваші речі, надати послуги вантажників за додаткову плату.

Навіщо робити опис речей і наскільки точно його треба заповнювати?

Найчастіше ставиться питання серед клієнтів. Цей опис-аркуш використовується відразу в кількох «напрямках». Перше: за даними з опис-листа ми приймаємо ваші речі, а також при розвантаженні - віддаємо за тим же переліком, який був вказаний в опис-листі. Друга функція опис-аркуша – митне оформлення. За списком цього документа, брокер займається митним оформленням ваших речей, робить митну декларацію та інвойс. Тому, у ваших описах-листах повинна бути вказана максимальна інформація про особисті речі. Із зазначенням розмірів, ваги, габаритів, матеріалів, назва компанії-виробника, а також обов'язкова оцінна вартість речей.
Третя причина, через яку опис-аркуш дуже важливий – прохід на кордоні. За допомогою його, митники на кордоні перевіряють вміст у ваших коробках – із вмістом в опис-листі. Оскільки опис-лист складено некоректно, у митників можуть зафарбуватися деякі сумніви, за підсумками яких огляд може затягнутися на кілька годин.

Чи можна перевезти особисті речі закордон, якщо я маю запрошення на роботу? А також якщо відсутні документи?

Якщо у вас є запрошення на роботу – це є підставою для переїзду. Тому так, у такому разі можна перевезти речі. Якщо у вас відсутня будь-яка підстава для переїзду або необхідні документи для перетину – то ваші речі не пройдуть далі від виїзду з країни.

Як перевозити предмети мистецтва/літературу/живі квіти?

Предмети мистецтва з кераміки, фарфору, дерева скла тощо які перебувають у масовому виробництві після 1950г. є сувенірними, але є і антикварні старовинні речі, які є рідкісними, а також живопис, які підлягають перевірці та визначенню цінності в міністерстві культури, книги яким більше 100 років вивозити заборонено, опис книг складається окремо з роком випуску та автором.
Щодо живих рослин – слід робити запит, оскільки у більшості випадках перевезення рослин – неможливе.

Як перевозити тварин?

Тварин потрібно перевозити в спеціальних клітинах з гарною вентиляцією, щоб тварина могла стати на весь зріст і вільно крутитися всередині неї. Замок клітини повинен бути міцним, дно повинно бути застелене водонепроникним матеріалом. не заспокоювати за допомогою таблеток, документи необхідні для перевезення це вет.паспорт, загальний аналіз крові, аналіз крові на сказ, чіп
Докладніше можна переглянути у нас у чек-листі з відправлення тварин.

Контактні дані

вул. Вишнева, 36,
офіс 5,  Вишневе, Київська обл.

Договір заявка на
доставку особистих речей

Опис речей
(додаток)