Вантажоперевезення Одеса

Перевезення в Одесу від Uni Trade Group - ваші вантажі в надійних руках!

Вантажні перевезення в Одесу з компанією Uni Trade Group - це безпека, надійність і дбайливе ставлення до доставляється майну. Багаторічний досвід роботи в поєднанні з високою відповідальністю і індивідуальним підходом до замовлення - ті відмінні риси нашого сервісу, завдяки яким доставка вашого вантажу пройде бездоганно на всіх етапах маршруту!

Вантажні перевезення в Одесу - комплексне вирішення поставлених завдань

Перелік послуг нашої компанії включає в себе широкий спектр пропозицій, що охоплюють як національну і міжнародну транспортування, так і внутрішньоміські перевезення по Одесі. Ми готові організувати квартирний і офісний переїзд в межах міста або області, а також подбати про доставку меблів, устаткування та інших речей за потрібною адресою зі складів і магазинів.

Щоб ви були абсолютно впевнені в якості наших послуг і не вникали в тонкощі майбутніх процесів, ми беремо на себе всі питання, пов'язані з доставкою і експедируванням вантажів:

  • розробка оптимального маршруту;
  • вантажні і такелажні роботи;
  • упаковка та маркування товарів;
  • оформлення документів, в тому числі митних декларацій та страхування.

Ми не обмежуємося стандартними вантажами і доставляємо за призначенням будь-які товари - від негабариту до хімічних речовин і швидко псується. Досвідчені логісти в мінімальні терміни підберуть для вас підходящий вид транспорту, враховуючи розміри і специфіку майна, що перевозиться.

У чому переваги нашої компанії?

Основна мета нашої компанії - надання кваліфікованих послуг в сфері логістики. Замовляючи у нас вантажні перевезення в Одесу, ви довіряєте свої речі команді справжніх професіоналів, чиї знання і навички повністю виключають будь-які помилки чи прорахунки на всьому шляху проходження.

Сервіс від «Юні Трейд Груп» відрізняється великою кількістю переваг і забезпечує надійні перевезення з гарантією збереження вантажів. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

розумні ціни з мінімізацією майбутніх витрат

своєчасну доставку без затримок в дорозі

оптимальні терміни виконання замовлення

повний контроль над переміщенням транспорту в онлайн-режимі

консультативну підтримку

Можливість перевезти вантаж по будь-яких маршрутах, будь то Київ-Одеса або переїзд по місту!

З якої б точки світу вам ні знадобилася доставка в Одесу, можете не сумніватися, що ваш вантаж буде на місці вчасно і в первісному обсязі. Оперативна і безпроблемна транспортування майна - наше завдання і ваша впевненість в якісному результаті!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"