Вантажоперевезення в ОАЭ

Розрахувати ватість

Доставка вантажів в ОАЕ

Компанія Uni Trade Group Company пропонує комплексні послуги з доставки вантажів в ОАЕ з території України. Ми підтримуємо регулярне сполучення з багатьма аеропортами держави і допомагаємо клієнтам ефективно вирішувати завдання, які пов'язані з міжнародною торгівлею. У сферу нашої діяльності входить організація перевезення з повним спектром супутніх послуг. Наші фахівці візьмуть на себе підготовку вантажів, страхування, оформлення митних документів. З нами ви можете бути впевнені в якості транспортування і в швидкій доставці товарів в Арабські Емірати з гарантією їх цілісності в дорозі!

Куди ми доставляємо вантажі?

Наша компанія не робить обмежень в типі і тоннажі вантажів. Ми допоможемо вам оперативно перевезти швидкопсувні товари, небезпечні, негабаритні вантажі, особисті речі. Завдяки знанню законодавства і особливостей вантажоперевезення в Арабські Емірати співробітники Uni Trade Group Company можуть становити оптимальні маршрути транспортування і виконувати перевезення без форс-мажорів в дорозі.

Географія нашої присутності охоплює багато міст ОАЕ. Найбільш популярними напрямками вантажоперевезення в ОАЕ є такі аеропорти:

Дубай

Шарджі

Абу-Дабі

При необхідності ваш вантаж може бути доставлений по будь-якому іншому маршруту.

Способи доставки вантажу в ОАЕ

Ми добре розуміємо, що кожен замовлення індивідуальний. Один повинен бути доставлений в максимально короткі терміни, а інший - з мінімальними витратами коштів. Тому пропонуємо кілька способів перевезення з урахуванням запитів замовників:

Авіадоставка в ОАЕ

Контейнерні перевезення морським транспортом

виконуються на судах-контейнеровозах. Така транспортування займає більше часу, але є більш надійною і доступною. Контейнерна доставка в Дубаї та інші порти Арабських Еміратів підходить для перевезення негабаритних і збірних вантажів, особистих речей.

найбільш оперативний варіант вантажоперевезень, підходить клієнтам, для яких швидкість є пріоритетом. Кваліфіковані фахівці нашої компанії наддадуть допомогу в проходженні кордону, вирішать питання з оформленням страховки і допоможуть розмитнити товар.

Незалежно від типу транспортування, ми з особливою ретельністю підходимо до розробки маршруту і прокладаємо шлях до ОАЕ з урахуванням типу майна, витрат на його зберігання, завантаження / розвантаження, можливі витрати на використання спецтехніки. В рамках організації логістичного ланцюжка наші співробітники підбирають найбільш зручний тип транспорту і відправляють вантажі в країну призначення в стислі терміни.

Оберіть свій спосіб доставки

доставка морем

авІа доставка

Послуги компанії Uni Trade Group Company

Наша компанія має багаторічний досвід у вантажоперевезеннях і пропонує замовникам відпрацьовані схеми доставки для будь-яких вантажів. Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Наші замовники можуть розраховувати на повне збереження майна і отримання широкого спектру послуг:

 • допомога в завантаженні/розвантаженні;
 • відповідальне зберігання вантажів на складах;
 • страхування;
 • митно-брокерські послуги;
 • отримання дозвільної документації на експорт;
 • маркування, упаковка;
 • юридичні консультації.

Чому саме Uni Trade Group Company?

Ми професійно займаємося логістикою вантажів і виконуємо комплексні вантажоперевезення в Арабські Емірати. Завдяки співпраці з провідними міжнародними перевізниками наша компанія підбирає замовникам саме ті види транспорту, які оптимально підходять для доставки продукції. Звертаючись до нашого сервісу, ви отримуєте безліч переваг:

 • транспортування оперативно і в заявлений термін;
 • безпечні перевезення зі збереженням цілісності вантажів на всьому маршруті;
 • можливість моніторингу переміщення майна в онлайн-режимі;
 • чітке виконання взятих на себе зобов'язань;
 • продумана цінова політика;
 • налагоджений сервіс на всьому шляху переміщення продукції.

Довірте нам свої вантажі, і ви зможете переконатися, що Uni Trade Group Company - це надійний і відповідальний перевізник. Ми ефективно вирішуємо завдання клієнтів і робимо все, щоб доставка вантажів в ОАЕ пройшла на високому професійному рівні!

Доставка особистих речей в ОАЕ

Якщо перед вами стоїть питання переїзду в ОАЕ для постійного або тимчасового проживання, ми з готовністю візьмемося за перевезення особистих речей. Доставка в Дубаї та інші міста ОАЕ виконується контейнерами, в яких можна із зручністю розмістити будь-які речі, будь то меблі, побутова техніка, посуд, одяг. Весь процес транспортування проходить в кілька етапів:

Розробка маршруту з урахуванням місця призначення

Доставка вантажу в аеропорт відправлення

Транспортування в ОАЕ

Упаковка особистих речей, при необхідності - маркування

Оформлення митних документів та завантаження в літак

Перевезення за адресою в країні прибуття

1

4

2

5

3

6

Вартість транспортування визначається декількома факторами - вага і габарити вантажу, що перевозиться, точний маршрут перевезення, додаткові послуги (упаковка, навантаження / розвантаження, зберігання на складах). При цьому ціни на наше обслуговування мають чітке економічне обґрунтування. Ми практикуємо лояльне ціноутворення і гарантуємо абсолютну прозорість розцінок. Наші фахівці ретельно продумають всі етапи транспортування і докладуть максимум зусиль для того, щоб мінімізувати ваші витрати.

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

   Все права сохранены © 2016-2020

   ТОВ "Юни Трейд Групп"