Незважаючи на значне скорочення товарообігу між Україною і Росією в останні роки, міжнародні вантажоперевезення між країнами, їх обсяг залишається досить великим. Нашою компанією відпрацьовані всілякі схеми доставки вантажів в Росію, перш за все це контейнерні перевезення які можуть використовуватися всіма видами вантажного транспорту, включаючи авіаційні.

Здебільшого такі перевезення є мультимодальні, тобто припускають використання декількох видів транспорту (автомобільний – морський, автомобільний – залізничний і т.д.). У наших оглядах ми вже не раз відзначали унікальність даного виду перевезень, які, перш за все, відрізняються універсальністю і економічністю.

Черговий вантаж вдавав із себе продукцію для нафтохімічної промисловості. А пунктом призначення був Сургут, один з індустріальних центрів Сибіру і великий транспортний хаб. Місто стоїть на великій річці Обі, як кажуть старі легенди, назва міста походить від хантийського і позначало «рибне місце».

У 20-х роках минулого століття вченими було передбачено наявність в Західному Сибіру величезної кількості нафти і газу. Але вишукування були перервані у зв’язку з початком Другої світової війни. Тільки в 60-х роках були організовані розвідка і буріння природних ресурсів, внаслідок чого Сургут перетворився в центр нафтопереробної промисловості.

В даний час місто займає провідне місце за обсягами промислового виробництва в Російській Федерації, поступаючись лише Москві і Санкт-Петербургу.

Мультимодальні вантажоперевезення

Перевезення здійснювалося з великого залізничного вузла Конотоп, до нього доставка контейнерів здійснювалася автомобільним транспортом. Такі міжнародні перевезення наша компанія супроводжує на всіх етапах транспортування вантажу. В даному випадку маршрут складався як з автомобільних, так і залізничних перевезень.

Зазвичай такі маршрути, які передбачають використання різних видів транспорту досить складні. Але у компанії Uni Trade Group є власні оригінальні рішення і напрацювання, що дозволяють з мінімальними витратами виконувати вантажоперевезення з України в Росію.

Якщо говорити в цілому про експортно-імпортні відносини між двома країнами, то на перший погляд вони відносяться до однієї і тієї ж групи товарів. З України в Росію доставляється продукція машинобудування і металообробки, металургії, хімічного виробництва, сільськогосподарська продукція. З Росії йде продовольство, сільгосп сировина, мінеральні продукти, одяг, взуття, хімічна продукція та продукція машинобудування.

Звичайно ж, міжнародні перевезення вантажів в основному здійснюються автомобільним і залізничним транспортом. Однак, не поодинокі випадки в нашій практиці, коли для транспортування великих обсягів доводилося використовувати повітряний транспорт (в аеропорти Хабаровська і Комсомольська-на-Амурі).

Необхідно пам’ятати і те, що з 2015 року між країнами стали більш жорсткими правила проходження митниці, як з одного, так і з іншого боку, додавши безліч юридичних нюансів, які стосуються очищення вантажу. Всі ці питання обов’язково враховуються нашими фахівцями при розробці маршрутів з України в Росію і назад, звівши до мінімуму ризики і безумовно гарантуючи доставку вантажу. У будь-якому випадку для нас це чітко відпрацьовані схеми вирішення найскладніших логістичних завдань.