Якщо перед вами стоїть завдання переїзду в іншу країну, то довірте транспортування особистих речей компанії "Uni Trade Group Company"!

Ми готові організувати для вас транспортування вантажів будь-якої ваги та габаритів. Наші досвідчені вантажники допоможуть з упаковкою та завантаженням багажу, а менеджери візьмуть на себе всі питання по розробці логістичного маршруту, супроводу, проведення необхідних митних процедур. Перевезення особистих речей транспортною компанією Uni Trade Group Company відбувається в кілька етапів

Експрес доставка
вантажів

Ексклюзивний сервіс доставки на ринку України за рекордно короткий термін з будь-якої точки світу

США
Німеччина
Канада
Росія
Ізраїль
Туреччина
Чехія
Польща
більше

Андорра, Аргентина, Бутан, Венесуела, В'єтнам, Гібралтар, Домініканська республіка, Єгипет, Ємен, Індонезія, Йорданія, Казахстан, Камбоджа, Кенія, Кіпр, Коста-Ріка, Лао, Ліван, Ліхтенштейн, Маврикій, Макао, Мальта, Мартініка Непал, Нігерія, Нідерландські Антильські Острови, Нова Зеландія, Острів Возз'єднання, Пакистан, Панама, Парагвай, північні Маріанські острови, Сан-Марино, Саудівська Аравія, Судан, Таджикистан, Тайвань, Тринідад та Тобаго, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан, Уругвай, Фарерські острови, Філіппіні, Французька Гвіана, Швейцарія, Шрі Ланка

Етапи доставки

Ми готові організувати для вас транспортування вантажів будь-якої ваги та габаритів. Наші досвідчені вантажники допоможуть з упаковкою та навантаженням багажу, а менеджери візьмуть на себе всі питання по розробці логістичного маршруту, супроводу, проведення необхідних митних процедур. Перевезення особистих речей транспортною компанією Uni Trade Group проводиться в кілька етапів:

ЕТАП 1

Планування Маршута

ЕТАП 2

Упаковка та маркування майна

ЕТАП 3

Доставка в логістичний центр

ЕТАП 4

Митне оформлення

ЕТАП 5

Транспортування в країну призначення

ЕТАП 6

Відстеження переміщення майна на маршруті

ЕТАП 7

Доставка вантажу до місця призначення

Кожен етап - це клопіткий та трудомісткий процес, який вимагає знань, навичок та досвіду в перевезенні контейнером особистих речей. Тому при пошуку транспортної компанії необхідно зупиняти вибір на перевірених фахівцях, які добре зарекомендували себе в сфері логістики. Ми відносимось саме до таких професіоналів та здійснюємо вантажоперевезення якісно, ​​оперативно, з урахуванням побажань клієнта.

Відгуки наших клієнтів

Подивитися всі відгуки

Калькулятор обсягу

Правила работи Uni Trade Group Company

Ми готові організувати для вас транспортування вантажів будь-якої ваги та габаритів. Наші досвідчені вантажники допоможуть з упаковкою та навантаженням багажу, а менеджери візьмуть на себе всі питання по розробці логістичного маршруту, супроводу, проведення необхідних митних процедур. Перевезення особистих речей транспортною компанією Uni Trade Group Company прозводится в кілька етапів:

ПРАВИЛО 1

Ми завжди на зв'язку та надаємо відповідь протягом двох годин!

ПРАВИЛО 2

Перед формуванням ціни за доставку ми вивчаємо вантаж, маршрут та тільки після цього надаємо вартість, яка фіксується та не змінюється! Аналізуючи кожну відправку - ми робимо висновки, для того, щоб наступна відправка була краще!

ПРАВИЛО 3

Наша команда постійно вчиться та шукає нові можливості доставки вантажу наших клієнтів. Прикладаючи максимум зусиль, ми надаємо кращий сервіс в сфері доставки вантажів!

ПРАВИЛО 4

Прозора робота з клієнтом - понад усе!

ПРАВИЛО 5

Найголовніше, ми розуміємо та чуємо нашого Клієнта та завжди готові допомогти!

ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ «ПІД КЛЮЧ» У СКЛАДІ ВАНТАЖУ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО

Важливо! При запобіганні проблем на кордоні, ознайомтеся з обмеженнями по Вивезення та ввезення речей щодо країн звідки та куди вам потрібно перевезти речі.

Продукти харчування

Алкоголь та аксцз

Ліки та наркотики

Зброя та боєприпаси

Компанія UniTradeGroup пропонує наступні види перевезень

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Один з самих швидких і безпечних способів

КОНТЕЙНЕРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Один з самих дешевих способів

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Один з самих швидких способів

Що таке авіаперевезення особистих речей?

Перевезення особистих речей авіадоставкою - це найбільш безпечний та швидкий спосіб транспортування, особливо якщо вантажі доставляються за кордон. На відміну від інших варіантів доставки, вони вимагають менших витрат часу та дозволяють максимально оперативно перевезти вантажі в будь-яку точку світу, де знаходиться аеропорт.

Чим зручне перевезення авіатранспортом?

Розклад руху літаків вимагає дотримання часових рамок, що дозволяє точно визначити терміни прибуття вантажів

При відправці майна літаком можна не переживати про його збереження, оскільки зазвичай він не губиться та долітає до пункту призначення без пошкоджень

Завдяки сучасній авіації міжнародна доставка особистих речей може здійснюватися в будь-яких обсягах

Навантаження в літак виконується з урахуванням правил фіксації та центрування вантажів, на повітряному судні підтримується оптимальний режим

Переваги перевезення авіатранспортом?

Оперативність та доставка товару в термін.

Повний контроль над транспортуванням та документообігом.

Гарантія цілісності вантажів на всіх етапах транспортного маршруту.

Що таке контейнерні перевезення?

Контейнерні перевезення входять в число самих економічних способів транспортування товарів. Переміщення вантажів прозводится в знімній багатооборотній тарі (контейнерах) місткістю 20, 40 та 45 футів. Залежно від виду застосовуваного транспорту розрізняють автомобільних, повітряних, залізничних та морські контейнерні перевезення, які можуть виконуватись як в межах держави, так та за міжнародними напрямками.

Чому вигідні контейнерні перевезення?

Переміщення вантажів в контейнерах сприяє скороченню часу на вантажно-розвантажувальні роботи та значно підвичувати продуктивність праці.

При контейнерних перевезеннях ціни на транспортування нижче за рахунок принципу збірних вантажів, коли до загального контейнер поміщаються товари різних замовників..

Послуга сприяє скороченню витрат на складське зберігання, так як вантажі в пунктах розвантаження та вигрузки зберігаються безпосередньо в Закритих контейнерах.

Завдяки використанню стандартних контейнерних модулів можна знизити затрати на тару, оскільки товари перевозяться в полегшеній або первинній упаковці.

Технологія відкриває можливості для інтермодальних перевезень - контейнери легко перевантажуються краном з одного транспорту на інший.

Вартість транспортування

При перевезенні особистих печей ціна послуги залежить від безлічі факторів. На вартість можуть впливати:

Тип, габарити та вага вантажів.

Митні правила тієї чи іншої країни.

Страхування майна

Маршрут транспортування.

Додаткові послуги (упаковка, зберігання на складах та ін.).

Ціни на наші послуги економічно обґрунтовані. Ми використовуємо грамотну цінову політику та забезпечуємо повну прозорість тарифів. Якщо вам необхідне перевезти особисті речі з України в Європу та на будь-який інший континент, наші співробітники зроблять все, чтоби мінімізувати ваші затрати.

Популярні питання про доставку від UniTradeGroup

Які документи потрібні для перевезення особистих речей?

Перелік:
Необхідні документи для перевезення особистих речей:
- опис речей оціночна вартість, вага, розмір
- вид на проживання, запрошення на роботу, робоча вза
- Довіреність на брокера або на водія для митного оформлення.
- ТОР номер в разі для Англії
- Паспорт України
- ІПН Україна
- Чеки для Нових речей

Що потрібно мати при собі чтоби пропустили речі:
- Паспорт для виїздів за кордон
- віза або дозвільні документи для в'їзду в країну.
- Митна декларація
- довіреність на водія або на брокера

Чи обов'язково супровід особистих речей разом з водієм?

Ні. Так як багато хто не може бути присутнім або їхати разом з водієм, тому, виходом з цієї ситуації досить простий. Оформити нотаріальну довіреність на водія та з її допомогою він спокійно провезе ваші речі.

Як упакувати речі? (Крихке / габаритну техніку)

Найголовніше правило - упаковувати речі треба так, щоб ви були впевнені в їх цілісності.
Наші рекомендації щодо упаковки особистих речей:
- Важке внизу, легке та крихке зверху
- Важкі предмети краще поміщати в невеликі та щільно запаковані коробки з жорсткого картону, щоб уникнути проблем при переміщенні.
- Намагайтеся уникати порожнього простору в коробці, щоб вона не змінила свою форму під час перевезення
- Неміцні, ламкі - краще комбінувати з м'якими або упаковувати їх в папір або поліетилен.
- Перед приміщенням вантажу в коробки, рекомендуємо додати пінопласт.

Як визначити скільки кубів? / Кг особистих речей? Що якщо я не знаю приблизну вага?

Кожен, кого чекає переїзд стикається з данним питанням. Як же коректно порахувати?
Завдяки опису речей, де ви вказуєте вагу та габарити коробок, можна вже зробити висновки - який обсяг потрібно перевезти. ОБСЯГИ розраховують за формулою
Д*Ш*В = довжину помножити на ширину та помножити на висоту. Таким способом ви можете розрахувати обсяг вантажу, що перевозиться. Для підрахунку об'ємного ваги, можна скористатися калькулятором на нашому сайті.

Чи може ваша компанія упакувати речі?

Відповідь - так. Наша компанія має партнерів в цій сфері, тому ми зможемо упакувати ваші речі, надати послуги вантажників за додаткову плату.

Навіщо робити опис речей та на скільки точно її треба заповнювати?

Самі популярні запитання серед клієнтів. Даний опис-аркуш використовується відразу в декількох «напрямках». Перше: по данним з опису-аркуша ми приймаємо ваші речі, а також при відвантаженні - віддаємо за тим же переліком, який був вказаний в опис-аркуші. Друга функція опис-аркуша - митне оформлення. За списком з даного документа, брокер займається митним оформлення ваших речей, робить митну декларацію та інвойс. Тому, в ваших опис-аркушах повинна бути вказана максимальна інформація про особисті речі. Із зазначенням розмірів, ваги, габаритів, матеріалів, назва компанії виробника, а також обов'язкове оціночна вартість речей.
Третя причина, по якій опис-аркуш вкрай важливий - прохід на кордоні. За допомогою його, митники на кордоні перевіряють вміст у ваших коробок - з вмістом в опис-аркуші. Бо якщо опис-аркуш складено некоректно, у митників можуть виникнути запитання, за підсумком яких огляд може затягнутися на кілька годин.

Чи можна перевезти особисті речі закордон, якщо у мене запрошення на роботу? А також, якщо відсутні документи?

Якщо у вас є запрошення на роботу - це вже є підставою для переїзду. Тому так, в такому випадку можна перевезти речі. Якщо у вас немає жодної підстави для переїзду або необхідні документи для перетину - то ваші речі не пройдуть далі.

Як перевозити предмети мистецтва / літературу / живі квіти?

Предмети мистецтва з кераміки, фарфору, дерева скла та т.д які знаходяться в масовому виробництву після 1950р. є сувенірні, але є антикварні старовинні речі які є рідкісними, а також живопис які підлягають перевірці та визначення цінності в міністерстві культури, книги яким більше 100 років Вивезення заборонено, опис книг складається окремо з роком випуска та автором.
З приводу живих рослин - слід робити запит, так як в більшості випадках перевіз рослин - неможлива.

Як перевозити тварин?

Тварин потрібно перевозити в спеціальних клітинах з хорошою вентиляцією, щоб тварина могла встати на повний зріст та вільно крутитися всередині неї замок клітини повинен бути міцним, дно повинно бути застелене водонепроникним матеріалом, необхідно щоб тварині вистачило води протягом перевезення так само потрібно вигуляти, нагодувати, не заспокоювати за допомогою таблеток, документи необхідні для перевезення це вет.паспорт, загальний аналз крові, аналз крові на сказ, чіп
Детальніше можна переглянути у нас в чек-листі з відправлення тварин.

Контактні Дані

вул. Черновола, 1а,
офіс 214,  Вишневое, Київская обл.

Договір заявка на
доставку особистих речей

Опис речей
(Додаток)