Перевезення особистих речей «під ключ»

Що потрібно знати при перевезенні речей за кордон?

Якщо перед вами стоїть проблема переїзду в іншу країну, то довірте транспортування особистих речей компанії «Uni Trade Group»!

Команда професіоналів, які знають і люблять свою роботу, займеться організацією міжнародного переїзду, виключивши ваші клопоти і хвилювання. Ми не з чуток знаємо, як складно здійснити транспортно-логістичні заходи, пов'язані з упаковкою, переміщенням, митним оформленням меблів, техніки, одягу і іншого домашнього начиння. Завдяки допомозі наших фахівців переїзд квартири за кордон стане приємною пригодою, а не важким випробуванням!

Що пропонує компанія «Uni Trade Group»?

Транспортно-логістична фірма «Uni Trade Group» проводить весь спектр послуг з організації домашніх міжнародних переїздів за помірними цінами, причому гарантується якість, оперативність і безпека усіх заходів. Не варто довіряти своє майно компаніям, що пропонують неправдоподібно низьку вартість. Зазвичай такі фірми позначають ціну за кожну послугу окремо, часто не надаючи комплексний сервіс.

Ми пропонуємо переїзд квартири за кордон «під ключ»:

Ми ретельно упакуємо Ваші речі

Дбайливо

їх завантажимо

Правильно

оформимо

Вчасно доставимо «від дверей до дверей»

Забезпечуючи відповідальний, індивідуальний підхід до вантажу, наші фахівці грамотно зроблять маркування, заміри обсягу, ваги багажу і правильно підготують меблі до навантаження: виконають демонтаж, розбирання полиць тощо. У комплекс послуг з перевезення за кордон входить підбір відповідного виду транспорту та установка термінів, в які буде доставлений вантаж. Ми гарантовано доставимо будь-яке майно в країну призначення без особистої присутності замовника!

Чому слід саме нам довіряти міжнародний переїзд?

Тому що компанія «Uni Trade Group» позбавить Вас від зайвого:

Обсягу роботи

Матеріальних витрат

Переживань

Гарантуючи високий професіоналізм і маючи великий практичний досвід, ми організуємо надійне, безпечне, оперативне транспортування вашого багажу, включаючи оформлення необхідної документації на митниці.

Ми не маємо власний автопарк, а співпрацюємо з безліччю перевірених компаній-перевізників по всьому світу, які надають будь-який вид транспорту, найбільш вигідний для клієнта в кожному конкретному випадку.

Звертайтеся в компанію «Uni Trade Group», щоб переконатися в ефективності наших послуг транспортної логістики!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Чорновола, 1а, офіс 214,

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"