Доброго дня, ми з України! Ми українці - все зможемо

Перевезення особистих речей в Україну

Розрахувати вартість

Від початку вторгнення російських військ в Україну вже залишили понад 2,7 млн. осіб. У зв'язку із знищенням інфраструктури, житлових будинків люди змушені рятувати своє життя та шукати притулку в інших державах. Рано чи пізно війна закінчиться, і багато біженців повернуться на батьківщину. У такій ситуації нашим співвітчизникам може бути потрібна допомога у перевезенні особистих речей, яку надає компанія Uni Trade Group Company. Ми готові взяти на себе всі питання щодо доставки майна назад до України та надати комплексні послуги, пов'язані з підготовкою документації, митним оформленням, транспортуванням у країну.

Із яких країн доставляються речі?

Наша компанія готова привезти особисті речі з будь-якої держави, яка прийняла біженців. Як показує статистика, найбільша кількість переселенців розміщується в таких країнах:

Польща
Словаччина
Угорщина
Молдова
Румунія
Чехія
Естонія
Іспанія
Литва
Німеччина
Швеція
Великобританія
Ірландія

Основна хвиля евакуації припала на Польщу, Румунію, Молдову, Словаччину, Угорщину. Ці країни межують із територією України, тому приймають максимальну кількість наших громадян. Ми допоможемо доставити майно як з перерахованих вище держав, так і з інших країн Євросоюзу та світу. Ви можете розраховувати на вигідні умови доставки та повну консультаційну підтримку на кожному етапі.

money

Залиште свої дані та наша компанія безкоштовно прорахує вартість доставки

З доставкою від UNI TRADE GROUP ви отримуєте ефективне планування маршруту, лояльне відношення з нашими партнерами та роботою цілої команди професіоналів.

Які речі ми перевозимо?

Наша компанія не ставить обмежень за вагою та габаритами речей. З нами ви можете легко доставити в країну будь-яке майно:

Меблі

Побутова техніка

Книжки

Одяг

Крихкі предмети

Музичні інструменти

Картини, антикваріат

Господарське приладдя та багато іншого

Фахівці нашої компанії візьмуть на себе ретельну упаковку та підготовку речей до перевезення. Досвідчені вантажники допоможуть завантажити майно, скласти опис та визначити точний обсяг вантажів для перевезення.

Послуги нашої компанії

Компанія Uni Trade Group Company має багаторічний досвід роботи на логістичному ринку. За час своєї діяльності ми вдосконалили свої навички в організації перевезень та здобули репутацію надійного партнера, який швидко та успішно справляється зі своїми зобов'язаннями. Якщо після війни вам доведеться перевезти особисті речі в Україну, ми зможемо вирішити завдання будь-якого ступеня складності!

Ми комплексно підходимо до замовлень та надаємо широкий спектр послуг, які забезпечують оперативне транспортування вантажів без форс-мажорів у дорозі. При організації перевезення наші спеціалісти беруть на себе:

Розробку зручного маршруту

Підготовку майна до транспортування (упаковка, маркування)

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Страхування речей

Оформлення супровідних документів

Допомога на митниці

Доставку до пункту призначення

Вам не доведеться займатися підготовкою до транспортування. Просто зв'яжіться з нами та залиште заявку, а решту завдань виконають наші співробітники. При необхідності ми надамо детальну інформацію щодо підготовки, оформлення та перевезення речей. Особистий менеджер буде консультувати на всьому шляху проходження і вирішувати будь-які питання в дорозі.

Відгуки наших клієнтів

Переглянути всі відгуки
money

Залиште свої дані та наша компанія безкоштовно прорахує вартість доставки

З доставкою від UNI TRADE GROUP ви отримуєте ефективне планування маршруту, лояльне відношення з нашими партнерами та роботою цілої команди професіоналів.

Чому саме Uni Trade Group Company?

Перевезення особистих речей через кордон завжди супроводжується складнощами. Зайві витрати часу, грошові переплати, стрес – це може торкнутися кожного, хто вирішить займатися транспортуванням самостійно. Щоб уникнути зайвих проблем, довірте особисті речі Uni Trade Group Company. Досвід та знання митного законодавства дозволяють нам успішно перевозити вантажі за будь-яким маршрутом.

Послуги надаються на умовах чесності та абсолютної прозорості. Ми працюємо на підставі офіційного договору та перевозимо майно за фіксованою вартістю. Завдяки використанню налагоджених логістичних каналів наша компанія може гарантувати своєчасне транспортування «під ключ» та безліч суттєвих переваг:

Оперативна доставка з-за кордону до будь-якого населеного пункту України.

Перевезення у чітко обумовлений термін

Можливість відстежувати переміщення майна по всьому шляху слідування

Помірна вартість послуг

Гарантія безпеки речей

Матеріальна відповідальність за вантажі

Щоб отримати детальнішу інформацію про послугу, зв'яжіться зі співробітниками Uni Trade Group Company за контактним телефоном. Наші спеціалісти нададуть докладні консультації, швидко приймуть заявку та допоможуть з організацією перевезення речей в Україну на високому професійному рівні!

Популярні питання щодо доставки від UniTradeGroup

Які документи потрібні для перевезення особистих речей?

Перелік:
Необхідні документи для перевезення особистих речей:
- опис речей оцінна вартість, вага, розмір
- дозвіл на проживання, запрошення на роботу, робоча віза
- Довіреність на брокера або водія для митного оформлення.
- ТОР номер у випадку для Англії
- Паспорт України
- ІПН Україна
- Чеки для нових речей

Що потрібно мати при собі, щоб пропустили речі:
- Паспорт для виїзду за кордон
- віза чи дозвільні документи для в'їзду до країни.
- Митна декларація
- довіреність на водія або на брокера

Чи обов'язковий супровід особистих речей разом із водієм?

Ні. Так як багато хто не може бути присутнім або їхати разом з водієм, тому виходом з цієї ситуації досить простий. Оформити нотаріальну довіреність на водія та за її допомогою він спокійно провезе ваші речі.

Як упакувати речі? (Тіпкі/габаритну техніку)

Найголовніше правило - упаковувати речі треба так, щоб ви були впевнені в їх безпеці.
Наші рекомендації щодо упаковки особистих речей:br> - Тяжке внизу, легке і тендітне зверху
- Тяжкі предмети краще поміщати в невеликі і щільні коробки з жорсткого картону, щоб уникнути проблем при переміщенні.
- Намагайтеся уникати порожнього простору в коробці, щоб вона не змінила форму під час перевезення
- Неміцні, ламкі - краще комбінувати з м'якими або пакувати в додатковий папір або поліетилен.
- Перед поміщенням вантажу в коробки рекомендуємо додати пінопласт.

Як визначити скільки кубів?/кг особистих речей? Що якщо я не знаю приблизну вагу?

Кожен, хто має переїзд стикається з цим питанням. Як же коректно порахувати?
Завдяки опису речей, де ви вказуєте вагу і габарити коробок, можна зробити висновки – який обсяг належить перевозити. Обсяг обчислюється за такою формулою:
Д*Ш*В = довжину помножити на ширину та помножити на висоту. Таким способом ви можете вирахувати обсяг вантажу, що перевозиться. Для підрахунку об'ємної ваги можна скористатися калькулятором на нашому сайті.

Чи може ваша компанія запакувати речі?

Відповідь – так. Наша компанія має партнерів у цій сфері, тому ми зможемо запакувати ваші речі, надати послуги вантажників за додаткову плату.

Навіщо робити опис речей і наскільки точно його треба заповнювати?

Найчастіше ставиться питання серед клієнтів. Цей опис-аркуш використовується відразу в кількох «напрямках». Перше: за даними з опис-листа ми приймаємо ваші речі, а також при розвантаженні - віддаємо за тим же переліком, який був вказаний в опис-листі. Друга функція опис-аркуша – митне оформлення. За списком цього документа, брокер займається митним оформленням ваших речей, робить митну декларацію та інвойс. Тому, у ваших описах-листах повинна бути вказана максимальна інформація про особисті речі. Із зазначенням розмірів, ваги, габаритів, матеріалів, назва компанії-виробника, а також обов'язкова оцінна вартість речей.
Третя причина, через яку опис-аркуш дуже важливий – прохід на кордоні. За допомогою його, митники на кордоні перевіряють вміст у ваших коробках – із вмістом в опис-листі. Оскільки опис-лист складено некоректно, у митників можуть зафарбуватися деякі сумніви, за підсумками яких огляд може затягнутися на кілька годин.

Чи можна перевезти особисті речі закордон, якщо я маю запрошення на роботу? А також якщо відсутні документи?

Якщо у вас є запрошення на роботу – це є підставою для переїзду. Тому так, у такому разі можна перевезти речі. Якщо у вас відсутня будь-яка підстава для переїзду або необхідні документи для перетину – то ваші речі не пройдуть далі від виїзду з країни.

Як перевозити предмети мистецтва/літературу/живі квіти?

Предмети мистецтва з кераміки, фарфору, дерева скла тощо які перебувають у масовому виробництві після 1950г. є сувенірними, але є і антикварні старовинні речі, які є рідкісними, а також живопис, які підлягають перевірці та визначенню цінності в міністерстві культури, книги яким більше 100 років вивозити заборонено, опис книг складається окремо з роком випуску та автором.
Щодо живих рослин – слід робити запит, оскільки у більшості випадках перевезення рослин – неможливе.

Як перевозити тварин?

Тварин потрібно перевозити в спеціальних клітинах з гарною вентиляцією, щоб тварина могла стати на весь зріст і вільно крутитися всередині неї. Замок клітини повинен бути міцним, дно повинно бути застелене водонепроникним матеріалом. не заспокоювати за допомогою таблеток, документи необхідні для перевезення вет.паспорт, загальний аналіз крові, аналіз крові на сказ, чіп
Докладніше можна переглянути у нас у чек-листі з відправлення тварин.

Контактні дані

вул. Вишнева, 36,
офіс 5,  Вишневе, Київська обл.

Договір заявка на
доставку особистих речей

Опис речей
(додаток)