Однією з найбільш затребуваних послуг в транспортуванні вантажів для більшості транспортних компаній є квартирний переїзд. Зміна місця проживання може відбуватися як в межах одного міста, так і в більш широких межах, аж до виїзду за кордон.

Як і будь-яка інша транспортна операція, перевезення особистих речей має свої особливості. Навіть при наявності безлічі стандартних рішень немає однакових процедур на виконання такого роду замовлень.

Прикладом того, як здійснюється квартирний переїзд в Києві може служити недавно організований нашими фахівцями спільно з партнерами молодою мувінговою компанією переїзд багатодітної сім’ї, яка жила на Русанівці, в новий особняк побудований в Пуща-Водиці.

Особливістю у виконанні цього замовлення було те, що перевезення особистих речей здійснювалася з двох точок (вірніше двох квартир). Тому важливо було правильно розрахувати логістику, щоб оптимізувати витрати клієнта. Здавалося б, що складного в організації такої операції, проте чітке дотримання графіку, сортування і вантажно-розвантажувальні роботи в кінцевому підсумку дозволили заощадити значні кошти замовника, і його власні нерви. Вся операція, включаючи переміщення, зайняла трохи менше семи годин робочого часу, причому все було встановлено відразу на свої місця.

Квартирний переїзд по Україні, вірніше його організація теж не є особливо складною транспортною операцією. Головне в ній – правильно спланувати час вантаження і вивантаження речей і ретельну їх упаковку та сортування. Якщо такі роботи виконані правильно, вантаж доставляється вчасно в цілості й схоронності.

Прикладом виконання такого замовлення може служити організоване нашою компанією перевезення особистих речей з міста Лубни, Полтавської області в місто Васильків під Києвом. Оскільки замовники займалися вирощуванням тепличних культур, необхідно було перевезти і відповідне сільськогосподарське обладнання, так як господарі збиралися продовжувати свій сімейний бізнес.

Відстань між містами невелика, всього 225 кілометрів. Найбільше часу зайняли вантажно-розвантажувальні роботи, так як замовник організовував їх самостійно. Зрозуміло, що це значною мірою визначило час виконання замовлення. Така ситуація виникла не через небажання господарів скористатися послугами мувінгових фірм, а в банальній відсутності таких в цих населених пунктах.

Наша компанія співпрацює з багатьма такими підприємствами по всьому світу, з’являються вони і в Україні, зокрема кілька таких існує, і досить добре розвиваються в Києві. Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам скористатися послугами таких, в кінцевому підсумку це приносить досить відчутні результати. Особливо вигідно користуватися такими при переїзді в іншу країну.

Квартирний переїзд за кордон

Квартирний переїзд за кордон передбачає проведення безлічі юридичних процедур, включаючи, звичайно ж, і митні. Часто клієнти перевозять на інше місце проживання антикваріат, твори мистецтва, домашніх тварин. Всі вони вимагають відповідних дозволів і виконання певних правил, на що йде досить велика кількість часу. Професійна організація міжнародного переїзду якраз і передбачає залучення фірм і компаній що пропонують мувінгові послуги.

Таким чином був здійснений переїзд з Харкова до польського Кракова, де замовницею виступала жінка, яка виїжджала до Польщі на постійне місце проживання до чоловіка. В обох містах були залучені відповідні фірми, які взяли на себе всі турботи по упаковці та сортування речей (зокрема, перевозився колекційний посуд і безліч інших тендітних предметів).

Всі дані про речі і план їх навантаження були передані в таку ж фірму в Кракові, внаслідок чого розвантаження і установка речей на новому місці проводилась акуратно і без будь-яких затримок.

Виходячи їх багаторічного досвіду, ми рекомендуємо, всім хто в майбутньому може зіткнутися з питанням квартирного переїзду, ретельно вибирати транспортну компанію, яка професійно зможе це зробити. Не радимо, також, розраховувати тільки на власні сили при розбиранні, упаковці, завантаженню та розвантаженню – в більшості випадків така організація закінчується невиправданими додатковими витратами і витраченими нервами. При укладанні договору з транспортно-логістичним підприємством постарайтеся уточнити найдрібніші нюанси і питання ціноутворення тієї чи іншої послуги. Тільки тоді ваш переїзд відбудеться безболісно і ваші речі не постраждають при транспортуванні.