Вантажоперевезення Харків

Вантажоперевезення в Харків - надійно і швидко з Uni Trade Group

Якщо у вас виникла необхідність в організації вантажоперевезення в Харків, компанія Uni Trade Group готова виконати оперативну доставку будь-якого вантажу за вигідною вартості. Ми надаємо повний спектр послуг в сфері логістики і гарантуємо, що ваші товари будуть доставлені за призначенням професійно і в найкоротші терміни!

Вантажоперевезення в Харків будь-якого рівня складності

Давно минули ті часи, коли для перевезення вантажів потрібно було шукати відповідний транспорт або збирати знайомих з автомобілями. Сьогодні ситуація в корені змінилася, і для вирішення виниклих питань досить звернутися в спеціалізовану компанію, що має достатній досвід в наданні транспортних послуг.

«Юні Трейд Груп» входить в число провідних вантажних операторів України і пропонує якісні вантажоперевезення в Харків, ціна яких відповідає матеріальним можливостям будь-якого клієнта. Замовляючи у нас, ви можете розраховувати на персональний підхід до роботи і повну відповідальність за вантажі, що перевозяться на кожному етапі доставки.

Ми виконуємо наступні види транспортування:

  • офісні та домашні переїзди;
  • вантажоперевезення по Харкову;
  • перевезення за національними і міжнародними маршрутами, включаючи доставку негабариту, збірних вантажів, сипучої, рідкої і швидко псується.

Кооперація з провідними автопарками України дозволяє нам ефективно підбирати відповідний транспорт і своєчасно подавати машину на вантажний майданчик, незалежно від місця розташування вантажу.

Чому обирають нас?

Наша компанія доставляє вантажі по будь-яким логістичним напрямками. У нас можна легко замовити перевезення товарів по маршруту Київ-Харків, а також відправити своє майно в будь-який інший місто України та світу. Ми несемо повну відповідальність за перевозяться речі і забезпечуємо замовникам безліч переваг:

конкурентоспроможні тарифи на всі види послуг

доставка вантажів в початковій якості і обсязі

юридичний

супровід

дозвіл форс-мажорних ситуацій в дорозі

вантажні роботи, упаковка, страхування

Наявність кваліфікованого персоналу і великі навички роботи на логістичному ринку дозволяють нам організовувати перевезення на високому професійному рівні. Якщо вам потрібна швидка і якісна доставка, звернення в Uni Trade Group стане оптимальним вибором для співпраці!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"