Вантажоперевезення в Японію

Розрахувати вартість

Вантажоперевезення в Японію - оперативно і вигідно, незважаючи на відстані!

Японія - країна, яка славиться бездоганною якістю вироблених товарів. Її побутова техніка не має рівних в усьому світі, одяг відрізняється тонким стилем, а продукти харчування відомі своєю екологічною чистотою і корисністю для здоров'я. Єдина проблема - доставка з Японії в Україну. Два держави відокремлені друга від одного тисячами кілометрів шляху, тому вантажоперевезення туди і назад викликають серйозні складності.

Однак будь-які питання можна легко вирішити, якщо скористатися послугами Uni Trade Group. Ми готові оперативно перевезти Ваш вантаж і взяти на себе всі турботи про їх оформленні на митниці, підготовці супровідної документації та збереження на маршруті. Якщо вам потрібна надійні вантажоперевезення з Японії, ви завжди можете покластися на нашу компанію!

Повний спектр послуг з вантажоперевезень в Японію

Перевезенням вантажів по японському напрямку займаються багато транспортні організації, але найчастіше їх сервіс обмежується тільки доставкою - без урахування супутніх аспектів. «Юні Трейд Груп» працює по-іншому. Ми надаємо повний комплекс послуг, що дозволяє клієнту доставити товари без його участі в перевезенні.

 • підбір відповідного транспорту;
 • розробку кількох оптимальних маршрутів, що розрізняються по вартості і часу в дорозі - вам залишиться тільки вибрати найбільш прийнятний варіант;
 • експедирування та юридичний супровід, включаючи оформлення документів для поїздки і перетину кордонів;
 • фінансові розрахунки з перевізниками і митницею;
 • організацію навантажувальних і розвантажувальних робіт;
 • тимчасове складування;
 • страхування вантажів.

Ми добре розуміємо, що час не завжди на стороні клієнтів, і часто їм потрібна швидка авіадоставка з Японії в пункт призначення. З огляду на запити замовників, наша компанія виконує як прямі поставки продукції, так і рейси з перевалкою вантажів в транзитних аеропортах, надаючи послуги за конкурентними тарифами.

Якщо термін перевезення не дуже критичний, ви можете скористатися наземної і морської транспортуванням товарів, яка ідеально підходить для зниження вартості послуги. Завдяки багаторічному досвіду фахівці Uni Trade Group мають експертними знаннями найбільш зручних маршрутів і проходження митних процедур країн-транзитерів.

Поряд з поставками в Україну, ми здійснюємо перевезення з Європи до Японії. Незалежно від напрямку, наші послуги відрізняються мобільністю і доступною ціною!

У чому переваги співпраці з «Юні Трейд Груп»:

Пропонуючи вантажоперевезення в Японію і назад, ми забезпечуємо замовникам якісний сервіс професійного рівня. Звернення в «Юні Трейд Груп» - це впевненість в безпроблемної доставці і безліч істотних переваг:

можливість виконати міжнародні перевезення будь-яких видів товарів

інформаційна логістика з повним контролем пересування транспорту з одного пункту в інший

транспортування товарів згідно із заявленими термінами

гарантія цілісності вантажів на всьому шляху проходження

вигідні ціни на перевезення

Співпраця з нашою компанією забезпечить вам вантажоперевезення з Японії в Європу професійного рівня, здійснювані чітко, швидко і з суттєвою економією фінансових коштів!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

   Все права сохранены © 2016-2020

   ТОВ "Юни Трейд Групп"