Вантажоперевезення в Італію

Професійні вантажоперевезення в Італію - з нами надійно!

Шукаєте надійних партнерів для організації вантажоперевезення з Італії в Україну і в зворотному напрямку? Компанія Uni Trade Group готова надати якісне логістичне обслуговування і подбати про безпеку ваших товарів на маршруті між двома державами. За час своєї роботи ми набули великого досвіду і навички, що дозволяють перевозити навіть найскладніші вантажі з мінімальними тимчасовими витратами.

Особливості вантажоперевезення в Італію:

Транспортні перевезення в Італію затребувані з багатьох причин. Країна є важливим експортером продукції і поставляє товари в багато країн світу, в тому числі в Україну. Найбільші труднощі сполучення з Апеннінським півостровом полягає в необхідності проходження митниці і точного дотримання умов перевезень, прийнятих між Євросоюзом і третіми країнами. Наша компанія допоможе подолати будь-які труднощі й доставить Ваш вантаж за призначенням з урахуванням митних і законодавчих норм.

Грамотна логістика - одна з головних задач якісного вантажоперевезення в Італію. Наші співробітники беруть на себе весь спектр послуг, починаючи від пошуку відповідного транспорту і закінчуючи експедиційним забезпеченням. Ретельно опрацьовані маршрути і правильна організація доставки дозволяють нам ефективно перевозити в країну будь-які різновиди вантажів:

 • стандартні;
 • насипні;
 • заливні;
 • швидкопсувні;
 • небезпечні;
 • негабаритні та великовагові.

Кожен клієнт «Юні Трейд Груп» отримує можливість використовувати саме той транспорт, який оптимально підходить для конкретного типу продукції.

Міжнародні транспортні перевезення - з Uni Trade Group вигідно і безпечно!

Наша доставка з Італії в Україну або назад є комфортною і економічно вигідною послугою. Відповідальний підхід до роботи дозволяє компанії уникати форс-мажорів і повністю виключати затримки в дорозі. Звертаючись в Uni Trade Group, клієнти можуть розраховувати на мінімізацію своїх витрат і отримання безлічі переваг:

повний юридичний супровід

точне дотримання обумовлених термінів

гарантія збереження вантажу

доступні ціни на послуги, що надаються

можливість відслідковувати переміщення транспорту на всіх етапах маршруту

Довіряючи міжнародні транспортні перевезення компанії «Юні Трейд Груп», ви робите вибір на користь справжніх професіоналів, які бездоганно вирішують будь-які завдання!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

   Все права сохранены © 2016-2020

   ТОВ "Юни Трейд Групп"