Вантажоперевезення в Ізраїль

Розрахувати вартість

Доставка вантажів в Ізраїль

Компанія Uni Trade Group Company допоможе вам оперативно відправити вантажі в Ізраїль морським або авіатранспортом. Серед держав Близького Сходу ця країна належить до найбільш розвинених в області міжнародної торгівлі і представляє великий інтерес для українського бізнесу. На її внутрішній ринок направляються зерна, тваринні і рослинні масла, машинне обладнання, хімічна та інша продукція.

Якщо ви вже торгуєте з Ізраїлем або тільки збираєтеся зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю, ми візьмемо на себе всі питання транспортування. Наша компанія надає повний комплекс логістичних послуг в Україні і виконує вантажоперевезення в Ізраїль на оптимальних умовах. Довіряючи нам свої вантажі, ви отримуєте високий рівень сервісу і гарантію цілісності товарів на кожному етапі доставки.

Вантажоперевезення в Ізраїль - швидко і якісно з Uni Trade Group Company!

Наша компанія працює в логістичній сфері більше 10 років. Ми використовуємо комплексну систему управління якістю доставки вантажу в Ізраїль і прагнемо оптимізувати процеси транспортування на благо своїх клієнтів. Успішні ділові відносини з багатьма транспортними компаніями дозволяють нам організовувати перевезення найбільш зручними для вас видами транспорту. Кожне замовлення розглядається індивідуально, а експедирування здійснюється на високому рівні та за розумною ціною.

З нами ви можете перевозити різні вантажі в Ізраїль:

стандартні

великовагові

швидкопсувні

особисті речі

великогабаритні

небезпечні

збірні

1

4

7

2

5

3

6

Одним з ключових принципів нашої роботи є вивчення специфіки вантажів. Перед відправкою ми виконуємо ретельне планування транспортування, враховуючи тип, вагу і характеристики товарів, що перевозяться. Знання особливостей продукції дозволяє нам розробляти максимально відповідає вашим потребам, який дозволить перевезти ваші речі своєчасно і в повному збереженні.

Працювати з нами легко і зручно. Доставка вантажів в Ізраїль з Києва виконується з повним спектром супутніх послуг. Ми звільняємо замовників від зайвих турбот, покладаючи на свої плечі всі питання по доставці, страхуванню і підготовці документації. Вам не доведеться витрачати свій особистий час і кошти - просто залиште заявку на перевезення, а все інше зроблять співробітники Uni Trade Group Company.

Оперативна доставка до Ізраїлю з України силами нашої компанії забезпечує клієнтам безліч переваг:

можливість перевезення вантажів будь-якого обсягу і типу

вигідні умови співпраці

ретельний контроль транспортування на кожному етапі

відстеження переміщення вантажу в режимі онлайн

кваліфіковане рішення поставлених завдань

Завдяки акуратному та відповідальному підходу до роботи ми можемо гарантувати безперешкодне митне очищення і доставку товарів без форс-мажорів в дорозі. Якщо вам необхідні послуги професійного рівня, ви завжди можете довіритися Uni Trade Group Company!

Способи доставки вантажів

Наша компанія багато років працює в логістичній сфері і пропонує різні способи доставки вантажу в Ізраїль з чітким дотриманням заявлених термінів. Звертаючись до наших послуг, ви можете замовити наступні види перевезення:

Авіадоставка

Доставка вантажів по морю

Економічно вигідний спосіб перевезення, коли швидкість не має великого значення. Його можна використовувати для транспортування великогабаритних та великовагових вантажів, великих партій продукції. Морем часто доставляють обладнання, будматеріали, тканини, побутову техніку.

Всі контейнерні доставки в Ізраїль здійснюються 20-, 40- і 45-футовими контейнерами. Товари можуть бути спрямовані в порти Ейлата, Ашдода або Хайфи. Терміни транспортування становлять від 14 до 21 дня в залежності від обраної лінії.

При необхідності ми готові підключити декілька типів транспорту з розробкою логістичного маршруту для мультимодального відправлення.

Найшвидший спосіб транспортування, що дозволяє виконати авіадоставку вантажу в Ізраїль всього за 2 дні. До авіасполучення вдаються, якщо необхідно відправити швидкопсувні товари, медикаменти, особливі вантажі. Це ідеальний варіант для замовників, для яких головну роль грає терміновість перевезення.

Вантажі з України доставляються в міжнародний аеропорт TLV (Бен - Гуріон) Ben Gurion Airport. Авіадоставка в Тель-Авів передбачає комплексні послуги з оформленням митної документації, страхування, супроводом на маршруті

Оберіть свій спосіб доставки:

доставка морем

авІа доставка

Доставка особистих речей

Перевезення особистих речей може знадобитися з різних причин - переїзд на постійне місце проживання, виїзд на тривалий термін по сімейних справах або роботі. У будь-якому випадку транспортування меблів, одягу, техніки - це складний процес, до якого потрібно грунтовно підготуватися. І тут дуже важливо підібрати дослідну логістичну компанію, яка зробить кожен етап переїзду максимально простим і оперативним.

Uni Trade Group Company виконає доставку особистих речей в Ізраїль «під ключ». Ми візьмемо на себе:

• розробку і планування маршруту;

• упаковку, навантаження речей;

• підготовку документів

• зберігання вантажів на складах України або Ізраїлю (при необхідності);

• перевезення авіатранспортом або контейнерами (в залежності від термінів і обсягів вантажу);

• митне оформлення.

Завдяки послугам нашої компанії вам не доведеться везти велику кількість речей в багажі або ручній поклажі. Ми допоможемо в організації транспортування, візьмемо на себе повну відповідальність за збереження вантажів і їх своєчасне перевезення до місця кінцевого призначення.

Компанія Uni Trade Group Company стане вашим компетентним партнером в доставці будь-яких видів вантажів. Гарантією нашої надійності є багаторічний досвід, висока кваліфікація фахівців, навички і знання в області міжнародних вантажоперевезень. Ми з легкістю вирішуємо навіть найскладніші логістичні завдання, доставляючи речі в Ізраїль якісно, ​​безпечно, в стислі терміни!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

Все права сохранены © 2016-2020

ТОВ "Юни Трейд Групп"