Вантажоперевезення у Німеччину

Вантажоперевезення у Німеччину - швидко і надійно від Uni Trade Group

Німеччина займає перші позиції за обсягами промислового виробництва в Європі. Велика мережа шосе, залізниць, морських і повітряних портів дозволяє їй щороку переробляти мільйони тонн різноманітної продукції. Наша країна активно співпрацює з німецькими виробниками, тому доставка вантажів з Німеччини в Україну відноситься до найбільш актуальних послуг серед вітчизняних підприємців.

Оперативна і вигідна доставка вантажів в Німеччину:

Компанія Uni Trade Group займається професійною логістикою вантажів і пропонує клієнтам ефективну транспортування товарів з наданням повного пакету послуг. Ми беремо на себе всі турботи про транспорт, експедируванні і взаємодії з митними органами, а також забезпечуємо оперативні і своєчасні вантажоперевезення з Німеччини в Україну з гарантією їх повній цілості.

Завдяки партнерству з надійними перевізниками по всьому світу ми підбираємо клієнтам саме ті види транспортних засобів, які оптимально підходять під відправляється продукцію. Скориставшись пропозицією «Юні Трейд Груп», ви зможете замовити доставку товарів наступних категорій:

 • насипні;
 • збірні;
 • великовагові та негабаритні;
 • що вимагають дотримання суворого температурного режиму;
 • рідкі, в тому числі хімічні.

Наша компанія працює в двох напрямках і здійснює не тільки транспортування на українську територію, а й вантажоперевезення в Німеччину. Незалежно від логістичного маршруту, ми надаємо послуги високої якості, що відрізняються безпекою і доступною ціною.

Переваги доставки вантажів в Німеччину від Uni Trade Group::

Фахівці Uni Trade Group мають багатий досвід в організації перевезень і обслуговують клієнтів на високому професійному рівні. У сферу нашої діяльності входять страхування перевезених товарів і оформлення всієї необхідної документації, що дозволяє заощадити ваш особистий час і значно прискорити доставку вантажів у Німеччину. Кожному клієнту надається зрозуміла і повна фінансова звітність за всіма послуги, що надаються.

При співпраці з нашою компанією ви отримуєте чимало істотних вигод:

відсутність необхідності в придбанні валюти і укладання зовнішньоекономічних договорів

можливість оптимізувати комплектацію продукції, що знижує транспортну складову в загальній вартості доставки

мінімізація термінів на підготовку документів

зниження ризиків, пов'язаних з митним оформленням

Якщо вам потрібні безпечні перевезення вантажів в Німеччину або назад, «Юні Трейд Груп» стане вашим надійним партнером і підійде до будь-якого замовлення з суто німецькою педантичністю!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

   Все права сохранены © 2016-2020

   ТОВ "Юни Трейд Групп"