Перевезення в Європу, з Європи

Перевезення в Європу (з Європи) від Uni Trade Group - швидко, професійно і вигідно!

Якісна логістика - невід'ємна складова будь-якої компаній, що орієнтується на європейський ринок. Багато підприємств України сьогодні співпрацюють з партнерами з ЄС і намагаються налагодити раціональні схеми перевезення по Європі з урахуванням всіх тонкощів митного законодавства. Однак на шляху проходження транспорту проходить чимало кордонів, тому незнання тонкощів супроводу вантажів нерідко призводить до того, що товари доставляються в кінцевий пункт із суттєвим запізненням. І навіть авіаперевезення, визнані найшвидшим способом доставки продукції, не дозволяють повністю виключити ризики прострочень по часу.

Щоб організація перевезень в Європу пройшла без затримок, досить довірити рішення цього завдання нашої транспортної компанії Uni Trade Group. Ми не тільки доставимо ваш вантаж за призначенням, а й ретельно проконтролюємо всі етапи логістичного процесу, що зробить транспортування товарів максимально зручною, простою і швидкою.

Організація перевезень по Європі компанією UTG - послуга від професіоналів!

Фахівці нашої компанії володіють колосальним досвідом в сфері логістики та практичними навичками в доставці товарів в усі європейські держави. Незалежно від того, в яку країну Євросоюзу ви плануєте відправити вантаж і в якій кількості, вам необхідно тільки звернутися до логіста Uni Trade Group, а ми, в свою чергу, приймемо замовлення і забезпечимо весь спектр послуг з перевезення товарів від складу до складу:

  • розробимо найбільш оптимальний маршрут, що задовольняє вимогам до термінів і гарантує мінімальні часові та фінансові витрати;
  • підберемо транспорт, що враховує специфіку продукції та її обсяги;
  • надамо допомогу в підготовці супровідних документів;
  • надамо додаткові можливості для досягнення максимального ефекту - зберігання на транзитних і тимчасових складах, юридичний супровід, організація навантаження і розвантаження, страхування.

Виходячи з типу товару, його кількості і призначення, доставка вантажів з Європи здійснюється кількома видами транспорту - авіа, автомобільним (від тягачів і фур до трапів і скотовозок) або морським контейнерним. Наша робота передбачає транспортування будь-яких категорій продукції, включаючи небезпечну (ADR).

Скільки коштують перевезення в Європу?

Ціни на послуги від Uni Trade Group варіюються в залежності від країни-одержувача, відстані до кінцевого пункту та габаритів вантажу. Накопичений досвід дозволяє нам пропонувати клієнтам лояльні розцінки на перевезення будь-якими видами транспортних засобів, у чому можна переконатися прямо зараз, скориставшись зручною формою розрахунку попередньої вартості. Щоб отримати більш детальну інформацію та уточнити нюанси, що надаються, досить зв'язатися з нашими менеджерами по телефону і задати питання.

Співпраця з Uni Trade Group стане вигідним рішенням для вашого бізнесу. Звертаючись в нашу компанію, ви передаєте товари в надійні руки і замовляєте оперативні вантажоперевезення в Європу, що проходять без пригод і форс-мажорів!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"