У простого обивателя поняття «секонд хенд» – це перш за все одяг, що був у вживанні або довго лежав на складах в Європі. Крім цього, звичайно, присутні на цьому ринку електроніка, побутова техніка, велосипеди та багато чого іншого. Те ж саме можна віднести і до більш серйозних товарів – автомобілів, наприклад.

Однак існує ще один напрямок, найбільш поширений в середовищі малого і середнього бізнесу – це вживане виробниче обладнання, верстати та пристрої для застосування в масовому виробництві. До цього можна віднести медичне і наукове устаткування. Доставка вантажів з Європи досить часто складається в організації таких перевезень. Не обов’язково товарів побутового характеру, а набагато більш серйозних виробів.

Наша компанія має досвід транспортування подібного роду вантажів в Україну: металообробні верстати, медичне обладнання, сільськогосподарська техніка – ось далеко не повний перелік перевезених вантажів, що відносяться до категорії «вживаних».

Основні замовники – невеликі приватні підприємства, які не можуть дозволити собі великі витрати на інноваційне обладнання, яке по їх завданням і зовсім не потрібно для реалізації виробничих потреб.

Транспортування поліграфічного обладнання

Чергове наше замовлення – доставка вантажів з Німеччини (поліграфічного обладнання для невеликої приватної друкарні) – цілком входить до цієі категорії.

Потрібно сказати, що взагалі-то поліграфія переживає не найкращі часи. Переможна хода інтернету на всіх інформаційних фронтах змушує скорочувати випуск досить недешевої друкованої продукції. Це в свою чергу скорочує виробництво поліграфічного обладнання. Великі друкарні продають надлишки технологічного обладнання, що має невеликий «пробіг» і в відмінному стані. Крім того, зазвичай таке обладнання обов’язково проходить передпродажну підготовку, що цілком влаштовує вітчизняних покупців. Само по собі словосполучення «Товари з Німеччини» несе відбиток солідності і докладності.

Черговий такий вантаж був 5-барвиста листова офсетна друкарська машина. Доставлялась з Дрездена, де була продана великою друкарнею в зв’язку з скороченням власного виробництва. Здавалося б, навіщо невеликій українській поліграфічній фірмі таке обладнання, якщо падіння попиту на друковану продукцію – світовий тренд? Насправді підприємство орієнтувалося виключно на виробництво тари, етикеток і подібного роду продукції, що для великої друкарні було б не зовсім рентабельно.

Дрезден знаходиться в східній частині Німеччини і до возз’єднання входив до складу НДР (Німецької демократичної республіки). Свого часу він вважався поліграфічною столицею Східної Європи, втім і зараз він не здає свої позиції. Дрезден – це красиве старовинне місто в сучасній Німеччині, дивом врятоване в роки Другої світової війни від повного руйнування.

Відстань від Дрездена до Києва близько 1500 кілометрів, велика частина маршруту проходить по дорогах Німеччини і Польщі.

Якісне виконання транспортних операцій

Значну частину в обсягах перевезень між Україною та країнами Євросоюзу займає залізничний транспорт. Автомобільні вантажоперевезення з Європи вигідні в тому випадку, якщо вантаж або товар «разовий», що не представляє системних поставок.

Ми не раз вже перераховували можливі нюанси при оформленні відповідної документації і проходження митних процедур, ще раз підкреслимо – професійна підготовка документів – запорука якісно виконаної транспортної операції.

Рівень виконання замовлення завжди визначається рівнем професійних знань фахівців, які беруть участь в розробці тієї чи іншої транспортної операції. Компанія Uni Trade Group якраз і робить упор в своїй роботі на знання, досвід і професійну кваліфікацію своїх фахівців в транспортній логістиці.

Наша команда горда тим, що за весь час роботи, не було отримано жодної рекламації від наших клієнтів. Як то кажуть – «На тому і стоїмо!»