Митне оформлення

Компанія «Юні Трейд Груп» спеціалізується на наданні послуг з митного оформлення вантажів та надає клієнтам кваліфіковані консультації, що стосуються правил митниці та законодавства України. Ми не просто оформимо ваші товари на митниці, а й надамо допомогу в отриманні документації, необхідної для перетину кордону.

Митне оформлення полягає в наступних операціях:

  • складання декларацій;
  • оплата необхідних мит;
  • надання вантажу і документації;
  • виконання законодавчих норм, що стосуються нетарифного регулювання.

Помилки при митних процедурах тягнуть за собою великі штрафи і здатні привести до вилучення вантажу, тому якщо на вашому підприємстві немає професійних брокерів, рекомендуємо звернутися до фахівців.

Оформлення експорту

До експортних товарів відносяться вантажі, які вивозяться за межі України для їх подальшої реалізації і застосування на території інших держав. Всі вони вимагають оформлення, а деякі - надання дозвільної документації. При здійсненні експортних операцій продукція що вивозиться обкладається ПДВ за нульовою ставкою, завдяки чому в подальшому експортери можуть відшкодувати сплачений податок. Будь-які помилки, що виникають при оформленні експорту, здатні привести до того, що організація не зможе відшкодувати ПДВ, тому митні послуги краще доручити професіоналам.

Оформлення імпорту

Імпортом називається ввезення продукції у державу для її подальшого використання і реалізації. При перетині кордону товари потребують оформлення та виплату мит, сума яких варіюється в залежності від країни-виробника та ставки на митні послуги. Попередній розрахунок платежів варто проводити за допомогою кваліфікованих фахівців, оскільки при оформленні документації митні працівники можуть не визнати країну-виробника, змінити митну вартість або товарний код, що спричинить за собою збільшення загальної суми витрат.

Тимчасове вивезення або ввезення

Тимчасове вивезення (ввезення) - це транспортування вантажів для проведення різного роду заходів з їх подальшим поверненням на початкове місце розташування. Згідно із законодавством, при вивезенні (ввезенні) застосовуються часткове або повне звільнення від сплати мит, а також повна виплата митної вартості. Вся продукція, оформлена в цьому режимі, контролюється митницею до її повернення в країну, що тягне за собою деякі обмеження при застосуванні. Порушення правил загрожує штрафами або конфіскацією.

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"