Контейнерні перевезення

Компанія «Юні Трейд Груп» здійснює контейнерні перевезення будь-якого рівня складності і гарантує повне збереження вантажу протягом усього логістичного маршруту. Відпрацьовані процеси доставки і співробітництво з надійними перевізниками по всьому світу дозволяють нам надавати якісні послуги в обумовлені терміни і за доступною ціною.

Що таке контейнерні перевезення?

Контейнерні перевезення є одними з найбільш економічних способів транспортування товарів. Переміщення вантажів проводиться в контейнерах місткістю 20, 40 і 45 футів. Залежно від виду застосовуваного транспорту розрізняють автомобільні, повітряні, залізничні та морські контейнерні перевезення, які можуть виконуватися як в межах держави, так і за міжнародними напрямками.

Чому вигідні контейнерні перевезення?

Переміщення вантажів в контейнерах сприяє скороченню часу на вантажно-розвантажувальні роботи і значно підвищує продуктивність праці.

При контейнерних перевезеннях ціни на транспортування нижче за рахунок принципу збірних вантажів, коли в загальний контейнер поміщаються товари різних замовників.

Послуга сприяє скороченню витрат на складське зберігання, так як вантажі в пунктах розвантаження і вивантаження зберігаються безпосередньо в закритих контейнерах.

Завдяки використанню стандартних контейнерних модулів можна знизити витрати на тару, оскільки товари перевозяться в полегшеної або первинній упаковці.

Технологія відкриває можливості для інтермодальних перевезень - контейнери легко перевантажуються краном з одного транспорту на інший.

Внутрішні і міжнародні контейнерні перевезення припускають ретельну розробку маршруту з урахуванням витрат на завантаження / розвантаження і зберігання вантажів, вартості оренди складів і можливих витрат на спеціальну техніку. Після організації логістичного ланцюжка проводиться вибір найбільш оптимального транспорту, готується документація, а потім товар занурюється в контейнери і відправляється до місця призначення.

Чому варто замовити у нас?

Оперативність і доставка товару в заявлений термін.

Повний контроль над транспортуванням і документообігом.

Гарантія цілісності вантажів на всіх етапах транспортного маршруту.

При організації контейнерних перевезень Україна створює оптимальні умови для митного оформлення вантажів, тому ви можете бути абсолютно впевнені, що транспортування з компанією «Юні Трейд Груп» буде виконано без затримок і з максимальним ефектом.

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"