Збірні вантажі Німеччина

Розрахувати вартість

Збірні вантажі з Німеччини - оперативна доставка від професіоналів!

Комплексна перевезення збірних вантажів з Німеччини - одне з профільних напрямків роботи компанії Uni Trade Group. З нами доставка товарів в Україну стане значно простіше! Ми беремо на себе всі турботи по організації транспортування і надаємо широкий комплекс послуг зі страхування, юридичного супроводу та логістичних операцій.

Особливості перевезення збірних вантажів з Німеччини

Необхідність перетину декількох кордонів і жорсткі правила Євросоюзу з вантажних перевезень висувають високі вимоги до оператора в сфері логістики. За роки своєї роботи наша компанія багаторазово підтверджувала свою професійність і зуміла завоювати репутацію перевіреного і відповідального партнера, який ефективно справляється з будь-якими завданнями.

Наші співробітники добре знайомі з особливостями транспортування збірних вантажів з Німеччини і чітко слідують алгоритму доставки, який включає в себе кілька послідовних етапів:

  • Всі товари і посилки звозять на консолідований склад в Німеччині.
  • Після прибуття на склад вантажі проходять маркування згідно зі своїми характеристиками, упаковуються і об'єднуються за групами в транспорт, який відповідає параметрам перевезення.
  • Після навантаження виконується транспортування загальної партії в країну призначення до іншого консолідованого складу.
  • На завершення всі посилки перевантажуються в машини транспортних компаній і розвозять адресатам.

Доставляючи збірний вантаж з Європи, ми забезпечуємо швидке оформлення документів, здійснюємо митне очищення і розробляємо найбільш оптимальний маршрут. Завдяки співпраці з провідними європейськими перевізниками наша компанія може гарантувати оперативний пошук відповідного транспорту і доставку товару до одержувача в максимально стислі терміни.

У чому переваги перевезення збірних вантажів Uni Trade Group?

Звертаючись до послуг «Юні Трейд Груп», клієнти можуть розраховувати на мінімізацію часу перевезення і зниження ризиків, пов'язаних з митним оформленням. За рахунок оптимізації при комплектації партій товарів міжнародна доставка збірних вантажів обходиться набагато дешевше, оскільки ви платите не за весь транспорт, а тільки за місце в машині. Крім того, ми забезпечуємо замовникам ряд додаткових переваг:

збереження і цілісність вантажів на всьому маршруті

доступні тарифи на всі послуги, що надаються

оперативність і своєчасна доставка за призначенням

зрозуміла і повна фінансова звітність за наданим сервісу

Солідний досвід в логістичній сфері, кваліфікований персонал і надійні партнери в Європі дозволяють Uni Trade Group доставляти будь-які товари на високому професійному рівні. Телефонуйте нам, і перевезення збірних вантажів буде виконана швидко і якісно!

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"