Морські перевезення з Китаю в Україну

Морські контейнерні перевезення

Співпраця з КНР для багатьох українських компаній - стратегічно важливий і прибутковий бізнес. Чим цікаві вантажні перевезення з Китаю для українських підприємців?
КНР - один з ключових гравців міжнародного торгового ринку і займає третє місце в світі за легкістю ведення бізнесу, згідно з даними рейтингу World Bank Group.

Контейнерні перевезення з Китаю морем-один з найбільш зручних і економічних видів доставки товарів на міжнародному ринку. Морські перевезення найбільш надійні в порівнянні з іншими видами транспорту. Контейнерні морські перевезення дозволяють перевозити контейнери з дуже великим обсягом на великі відстані без будь-яких обмежень на вагу або розмір вантажу. Таким чином, зручно перевозити не тільки великогабаритні продукти, а й невеликі партії пробних товарів.

money
13 500$

-20%

11 500$

* Ціна вказана за контейнер

Середня ціна за доставку від перевізника варто близько 11 500$ за контейнер.

З доставкою від UNI TRADE GROUP економія 300%. Така ціна досягається ефективним плануванням маршруту, лояльними відносинами з китайськими партнерами і роботою цілої команди професіоналів.

Переваги морських перевезень

Економічність

Цей вид доставки помітно скорочує витрати на перевезення, а відповідно, економить Ваші кошти

Мінімізація ризиків

При морських перевезеннях практично виключені випадки псування або втрати вантажу

Велика вантажопідйомність

Є можливість перевозити відразу кілька великих партій вантажів

Морська доставка з Китаю в Україну

Сьогодні контейнерна доставка з Китаю - самий бюджетний спосіб транспортування товарів в Україну від різних китайських виробників або постачальників. Така зручна транспортування не має будь-яких обмежень за розміром і вагою вантажу. Це може бути великий контейнер, в який поміщається товар будь-якого розміру або велику кількість дрібних предметів. Все транспортуються контейнери зручно розміщуються на великих палубах і повільно подорожують по морських просторах. Єдина незручність, яке доставляють морські контейнери з Китаю, - це час доставки - від 45 днів. Але вартість такого транспорту є найдешевшою з усіх видів доставки вантажів з Китаю. Через економію грошей, викликаної транспортуванням контейнерів по морю, кінцева споживча ціна досить низька і досить конкурентоспроможна порівняно з іншими товарами.

Щоб вся процедура пройшла успішно, потрібно подбати про:

Час

Своєчасної завантаження і вивантаження вантажів

Шлях

Розробку оптимального маршруту

Транспорт

Підбір транспортних засобів

Витрати

Краща ціна доставки (близько 11 500$ за контейнер)

Документи

Оформлення всіх документів

Контроль

Супровід вантажу на всіх етапах доставки одержувачу

Цей список можна продовжувати ще довго. Щоб не вникати в ці складні питання, просто довірте цю справу нашій команді, зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами або через онлайн-форму. Ми готові виконати всі послуги, а також відповісти на всі питання, попередньо прорахувати вартість доставки і бути на зв'язку на всіх етапах перевезення. З нами Ви можете бути впевнені в безпеці і оперативності доставки Ваших вантажів.

Переваги морських перевезень

можемо зв'язатися з перевіреними агентами в будь-якому китайському місті

оформляємо вантаж на митниці (послуги ліцензованого брокера)

оптимальна вартість доставки від 11 500$ за контейнер

постійно на зв'язку з клієнтами, надаємо детальну інформацію про вантаж і його місцезнаходження

консолідуємо і комплектуємо збірні вантажі по 3-7 днів.

допоможемо упакувати, промаркувати вантаж

Компанія UNI TRADE GROUP пропонує наступні види послуг

Послуга 1

консолідація вантажів у Китаї або Україні

Послуга 2

транспортування товару в складі збірного вантажу (LCL)

Послуга 3

морські перевезення з Китаю повністю завантаженим контейнером (FCL)

Послуга 4

митне оформлення на китайському і українському кордонах

Послуга 5

страхування вантажу

Послуга 6

перевезення насипних, наливних, небезпечних вантажів

Наша компанія є одним з основних постачальників послуг з перевезення контейнерів на ринку України. Для того, щоб знизити вартість доставки для невеликих оптових клієнтів товари будуть відправлені збірно. Це значно знижує вартість контейнера, за який кілька клієнтів платять пропорційно вазі своїх товарів і обсягом, що міститься всередині контейнера. Для створення контейнера невеликі вантажі об'єднуються на складі компанії "Uni Trade Group", де вантажі чекають відправки.

Популярні питання про доставку з Китаю в Україну

Яка ціна доставки за 1 кг?
Яка ціна доставки за 1 кг?

Вартість доставки індивідуальна і залежить від багатьох факторів. Ціна розраховується відповідно до: напрямки, ваги і габаритів вантажу, типу доставки, а також виду продукції, що доставляється. Наші менеджери допоможуть Вам підібрати зручний вид доставки в максимально короткі терміни відповідно за інформацією запитом.

Скільки часу займе доставка вантажу морем з Китаю в Україну?
Скільки часу забере доставка вантажу морем з Китаю в Україну?

Середній термін доставки товарів морем з Китаю в Україну становить 50-65 днів від моменту потрапляння вантажу на наш склад в Китаї. Щоб отримати товар в строк, плануйте закупівлі за 80 днів.

Що входить в послугу?
Що входить в послугу?

У послугу входить перевезення вантажу з Китаю в Україну в складі збірного контейнера, а також портові та вантажно-розвантажувальні роботи. Ми забираємо ваш вантаж у постачальника, привозимо його на склад в порт, відвантажуємо в контейнер, веземо по морю і доставляємо на митницю Києва або Дніпра. Якщо ви замовили митно-брокерські послуги M3Cargo, проведемо розмитнення і відправимо вам вантаж.
Найпростіший спосіб доставити товари з Китаю це доручити нам зробити все «під ключ».