Морські перевезення вантажу

Компанія Uni Trade Group виконує морські перевезення вантажу на високому професійному рівні. Ми працюємо з будь-якими видами товарів та надаємо клієнтам широкий спектр послуг – від страхування та підготовки документації до можливості відстеження контейнерів на всьому шляху. Багаторічний досвід та практичні навички у логістичній сфері допомагають нам розробляти безпечні та зручні маршрути морем. З нами ви можете бути впевнені, що вантаж прибуде за призначенням своєчасно і без зайвих витрат.

Експрес - доставка вантажів

На сьогоднішній день маємо букінг на 40 та 20 футових контейнерів у таких напрямках: Північна Америка, Південна Америка, Австралія.

Терміни доставки до 35 днів

США
Канада
Австралія
Куба
Мексика
Аргентина
Бразилія
Чилі
Куба
Уругвай
Колумбія
Перу
Показати всі країни

Антігуа і Барбуда, Багамскі острови, Барбадос, Беліз, Болівія, Венесуела, Гаїті, Гайана, Гватемала, Гондурас, Гренада, Домініка, Домініканська Республіка, Коста-Рика, Нікарагуа, Панама, Сальвадор, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Крістофер і Невіс, Сент-Люсія, Парагвай, Перу, Сурінам, Эквадор.

Етапи доставки

Ми готові організувати для вас транспортування вантажів будь-якої ваги та габаритів. Наші досвідчені вантажники допоможуть з упаковкою та навантаженням багажу, а менеджери візьмуть на себе всі питання щодо розробки логістичного маршруту, супроводу, проведення необхідних митних процедур. Перевезення особистих речей транспортною компанією Uni Trade Group Company проводиться у декілька етапів:

КРОК 1

Планування маршруту

КРОК 2

Упаковка та маркування майна

КРОК 3

Доставка у логістичний центр

КРОК 4

Митне оформлення

КРОК 5

Транспортування до країни призначення

КРОК 6

Відстеження переміщення майна на маршуті

КРОК 7

Доставка вантажу до місця призначення

Кожен етап – це клопіткий та трудомісткий процес, який вимагає знань, навичок та досвіду у перевезенні контейнером особистих речей. Тому при пошуку транспортної компанії необхідно зупиняти вибір на перевірених фахівцях, які добре зарекомендували себе у сфері логістики. Ми належимо саме до таких професіоналів та здійснюємо вантажоперевезення якісно, оперативно, з урахуванням побажань клієнта.

Правила роботи Uni Trade Group Company

Ми готові організувати для вас транспортування вантажів будь-якої ваги та габаритів. Наші досвідчені вантажники допоможуть з упаковкою та навантаженням багажу, а менеджери візьмуть на себе всі питання щодо розробки логістичного маршруту, супроводу, проведення необхідних митних процедур. Перевезення особистих речей транспортною компанією Uni Trade Group Company проводиться у декілька етапів:

ПРАВИЛО 1

Ми завжди на зв'язку та надаємо відповідь протягом двох годин!

ПРАВИЛО 2

Перед формуванням ціни за доставку ми вивчаємо вантаж, маршрут і лише після цього надаємо вартість, яка фіксується та не змінюється! Аналізуючи кожну відправку - ми робимо висновки, для того щоб наступна відправка була кращою!

ПРАВИЛО 3

Наша команда постійно навчається та шукає нові можливості доставки вантажу наших клієнтів. Докладаючи максимум зусиль, ми надаємо найкращий сервіс у сфері доставки вантажів!

ПРАВИЛО 4

Прозора робота з клієнтом – понад усе!

ПРАВИЛО 5

Найголовніше, ми розуміємо та чуємо нашого Клієнта і завжди готові допомогти!

У чому плюси морських перевезень вантажів

Морські перевезення відносяться до найбільш доступних та безпечних способів переміщення вантажів. До них часто вдаються як великі підприємства, і дрібні компанії чи фізичні особи. Транспортування морем має безліч переваг:

Безпека - несе в собі низькі ризики пошкодження або втрати вантажу. Морська хитавиця не надає такого ж шкідливого впливу на товари, як удари у разі аварій при перевезеннях автомобільним транспортом.

Дотримання термінів – у морі відсутні погані дороги, а морське транспортування виконується за заданими маршрутами, тому здебільшого проходить відповідно до обумовлених термінів. Іноді можливі затримки через шторм, але такі форс-мажори зустрічаються рідко.

Добре розвинена інфраструктура – на всіх континентах є велика кількість портів, що інтегровані з аеропортами, автомобільними та залізницями. Це забезпечує оперативне транспортування товарів до пункту призначення після прибуття судна.

Можливість доставки будь-яких вантажів – морські судна мають такі обсяги, що можуть безперешкодно перевозити товари навіть більших габаритів. У деяких випадках вони стають чи не єдиним способом доставки негабаритного вантажу.

Відсутність обмежень на відстані – товари морем можуть доставлятися у будь-який куточок світу.

Переваги співпраці з Uni Trade Group

Звертаючись до послуг Uni Trade Group, ви довіряєте вантажі справжнім професіоналам, які організують оперативну та безпечну доставку товарів у будь-який куточок світу. Ми займаємо лідируючі позиції серед логістичних компаній України та невпинно вдосконалюємо свою роботу, пропонуючи клієнтам індивідуальний підхід до кожного замовлення. Співпраця з нами забезпечує безліч переваг:

ПЕРЕВАГА 1

Підбір оптимального маршруту транспортування

ПЕРЕВАГА 2

Гарантія безпеки і цілісності вантажу по всьому шляху проходження

ПЕРЕВАГА 3

Доставка будь-яких типів вантажів, у тому числі негабаритних, великовагових, насипних

ПЕРЕВАГА 4

Швидке оформлення документів

ПЕРЕВАГА 5

Оперативне перевезення відповідно до обумовлених термінів

ПЕРЕВАГА 6

Лояльне ціноутворення

Якщо вам потрібні професійні контейнерні перевезення, Uni Trade Group візьме на себе всі турботи з організації транспортування. Ми забезпечимо чіткий контроль над переміщенням вантажів та доставимо ваші товари за призначенням швидко, безпечно та на оптимальних умовах!

Популярні питання про морську доставку від UniTradeGroup

Який основний документ при доставці вантажу морським шляхом?

Основним документом під час доставки вантажу морським шляхом є коносамент. Він видається на вимогу відправника перевізником (капітаном судна) і визначає такі функції: є розпискою у прийнятті на борт вантажу та розпорядчим документом, тим самим полегшуючи роботу з судноплавними компаніями. Міжнародні вантажоперевезення визначено Гаазькими правилами, які поділяються на кілька груп та є обов'язковими під час доставки вантажу морським шляхом. Це порядок оформлення коносаменту, відповідальність перевізника та вимоги перевізникам. За збитки завдані відправнику визначено всі види відповідальності та мають імперативний характер.

Чим регулюються міжнародні перевезення вантажів?

Міжнародні вантажоперевезення регулюються великою кількістю нормативних актів, міждержавних договорів та угод, конвенцій та інших документів. При перевезеннях морськими суднами застосовується міжнародне право. Відповідно йому визначено міжнародні договори та договори для трампових та лінійних судноплавств. Серед регулюючих морські перевезення актів можна виділити Брюссельську конвенцію, Гамбурзькі правила, правила Вісбі та інші конвенції та угоди.

Яка головна особливість морських вантажоперевезень?

Слід зазначити головну особливість морського міжнародного права – транспортування вантажів відбувається поза державними кордонами. І оскільки практично 3/4 водного простору не належить жодній державі, відповідно норми, що регулюють морські перевезення, є міжнародними.

Чим/ким регулюються морські перевезення?

Міжнародними транспортними конвенціями регулюються здебільшого три сфери морських перевезень:

- розвиток морської торгівлі;
- безпечне мореплавання;
- відповідальність морського перевізника або судновласника за будь-які збитки.

На сьогоднішній момент у світі існує два основних зводи правил для судового регулювання морських перевезень:

- Конвенція про уніфікацію деяких правил про коносамент та Протокол про зміну до неї;
- Конвенція ООН про морське перевезення вантажів;
- інші чинні правові акти.

Відгуки наших клієнтів

Чому ми?