Морські вантажоперевезення

Міжнародні вантажоперевезення морем

Завдяки досить вигідному географічному положенню, Україна в числі інших сегментів власної зовнішньоекономічної діяльності, може мати у своєму розпорядженні також і контейнерні міжнародні вантажоперевезення. Крім того, досить зручні і, найголовніше, добре забезпечені на інфраструктурному рівні виходи відразу до двох (Чорного і Азовського) морів надають цій країні масу підстав для того, щоб дійсно претендувати на своєрідну роль регіонального транзитного морського центру. Варто також відзначити, що контейнерні, морські вантажоперевезення є сучасним і найбільш економічно вигідними видом транспортування різноманітних вантажів, який сьогодні застосовується не тільки у внутрішніх, але також і в міжнародних і трансконтинентальних повідомленнях.

Переваги морських вантажоперевезень

Необмежена кількість вантажів

Економія на транспортних витратах

Низькі ризики втрати, пошкодження вантажів

Транспортування великогабаритних вантажів

Контейнерні вантажоперевезення морським транспортом

Це найбільш зручний спосіб для перевезення вантажу, безпосередньо в тій упаковці і в тому вигляді, як цього можуть вимагати численні виробники товарів, а також їх відправники. Контейнерні вантажоперевезення морем, сьогодні, надають відмінні можливості для того, щоб домогтися істотного скорочення транспортних витрат і термінів доставок вантажів, виступаючи на даний момент в якості одного з найбільш зручних методів для здійснення вантажоперевезень. Варто також відзначити, що перевезення контейнерних вантажів морем, є досить зручною для компаній, які не працюють з надмірно великими партіями вантажів або товарів.

І, якщо хтось запитає: «чому лідерство сьогодні віддається саме контейнерів?», - можливо дати відразу два реальних відповіді. Перш за все, контейнери, самі по собі, вже є своєрідним вантажем, які, крім усього іншого, набагато зручніше перемістити, наприклад, на борт судна з залізничних платформ. Це якщо порівнювати з навалочним вантажем, наприклад. У той же самий час, тут, виходить досягти максимально високого рівня збереження. А також, досягається і істотне зниження витрат на сам процес перевезення тих чи інших вантажів в регіональному або міжнародному сполученні.

Щоб отримати безкоштовну консультацію з перевезення вантажів морським транспортом від фахівців транспортної компанії "Uni Trade Group" зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 44 3338743   +380 63 1935388  +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Документи

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Вишнева, 36, офіс 5

м.Вишневе, Київська обл.

Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"