Міжнародна авіадоставка вантажів - Uni Trade Group

Вантажні міжнародні

авіаперевезення

Авіадоставка вантажів по всьому світу. З нами - швидше!

Більшості людей час від часу доводиться користуватися послугами будь-яких кур'єрських служб для відправлення бандеролей і цінних вантажів. На сьогоднішній день для здійснення таких пересилань можна звертатися до спеціалізованої фірми, яка надає повний спектр логістичних послуг, і в тому числі міжнародні перевезення. Однією з таких організацій є транспортно-експедиційна компанія «Uni Trade Group».

Перш за все, фірма здійснює термінову доставку різних вантажів за допомогою авіатранспорту. Завдяки діяльності компанії ви можете відправити посилку в будь-яку країну світу, на будь-який континент. Ми доставимо ваш вантаж в будь-яку точку планети.

Вам потрібно терміново переслати в іншу країну цінний вантаж? Звертайтеся в транспортну компанію «Uni Trade Group», де це можна зробити швидко, легко і вигідно.

Ми допоможемо вам:

Зорієнтуватися в переліку усіх супутніх послуг, пропонованих компанією

Забезпечити найбільш оптимальний процес консолідації вашого вантажу

Оформити всі

необхідні папери

Ми приймаємо від наших клієнтів речі абсолютно всіх категорій, в тому числі ті, що відносяться до небезпечних вантажів. Фірма має право відмовити в пересиланні лише за одним винятком, яке стосується заборонених предметів. Таким чином, транспортно-логістична компанія гарантує захист всіх інтересів своїх клієнтів.

«Uni Trade Group» надає:

Страхування вантажів,

прийнятих до відправлення

Своєчасне інформування клієнта про місцезнаходження посилки

Вигідну вартість

на усі послуги

Для вашої зручності працівники нашого відділу логістики спроектують і реалізують в індивідуальному порядку найбільш прийнятний для вашого поштового відправлення маршрут. Такий підхід допомагає нам доставити вантаж максимально швидко і точно в заявлений термін. Довіртеся досвіду нашої компанії.

Бережіть ваш час і сили! Звертайтеся до професіоналів, які готові зробити для вас міжнародну авіаперевезення будь-якого ступеня складності.

Співробітники нашої фірми готові прийняти ваше замовлення на міжнародну відправлення вантажу в будь-який час доби. Ми працюємо для вас без перерв і вихідних.

UNI TRADE GROUP

ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ

+380 68 7019918   +380 63 1935388

Розрахунок вартості

Головна

Відгуки

Довірте нам свій вантаж!

вул. Депутатська 15/17,

м. Київ, Україна

Задайте нам питання:

Відправляємо…

Упс, сталася якась помилка(

Отримано!

B

Усі права захищено © 2016-2020 ТОВ "Юні Трейд Груп"

+380 44 5920792    +380 68 7019918

+380 63 1935388   +380 95 7838187

      Все права сохранены © 2016-2020

      ТОВ "Юни Трейд Групп"