Доброго дня, ми з України! Ми українці - все зможемо

Авіаперевезення в Польщу

Розрахувати вартість

Відправлення вантажів з Польщі авіа та до Польщі з подальшою доставкою в Україну

Вам необхідно доставити вантаж до Польщі або вивезти з країни? Компанія Uni Trade Group Company готова взяти на себе всі турботи про перевезення будь-якого рівня складності. Ми забезпечуємо оперативне транспортування авіатранспортом та гарантуємо доставку майна в цілості та безпеці.

З нами ви можете розраховувати на доступні ціни та надання якісних слуг у максимально стислий термін!

ЯКІ ВАНТАЖИ МИ ДОСТАВЛЯЄМО?

Співробітники нашої компанії мають великий досвід у сфері логістики та організують успішне перевезення будь-якого майна. За допомогою Uni Trade Group Company ви можете доставити за призначенням вантажі таких типів:

СТАНДАРТНІ

ВЕЛИКОГАБАРИТНІ

НЕБЕЗПЕЧНІ

СКОРОПОРТІ

ОСОБИСТІ РЕЧІ

money

Залиште свої дані та наша компанія безкоштовно прорахує вартість доставки

З доставкою від UNI TRADE GROUP ви отримуєте ефективне планування маршруту, лояльне відношення з нашими партнерами та роботою цілої команди професіоналів.

Організація перевезення від професіоналів

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які досконало знайомі з особливостями доставки та польським митним законодавством. При організації транспортування співробітники керуються принципами безпеки продукції, що перевозиться, гарантують повну безпеку вантажів у дорозі.

Ми надаємо повний комплекс послуг з авіаперевезення до Польщі. Наша компанія прагне продуктивної та довгострокової співпраці, тому бере на себе всі питання щодо доставки майна за призначенням. В рамках організації транспортування Uni Trade Group Company пропонує:

Авіаперевезення з оформленням необхідної документації

Експедиторське обслуговування

Послуги у сфері митного оформлення

Страхування грузів

Інформаційний супровід

Консультації з питань транспортування

При організації доставки наша компанія прагне мінімізувати витрати клієнтів та забезпечує лояльне ціноутворення. Вартість транспортування залежить від типу вантажу, відстань, пункту призначення, але у будь-якому випадку ви можете бути впевнені, що наше обслуговування обійдеться у розумні гроші.

Етапи авіаперевезення вантажів

Наша компанія успішно справляється із будь-якими завданнями замовника. Ми не робимо обмежень у кількості або розмірах вантажу, що перевозиться, і здійснюємо авіадоставку товарів до Польщі на оптимальних для клієнта умовах. Майно доставляється без проблем чи форс-мажорів. Вам не потрібно витрачати свій особистий час, турбується про завантаження, експедирування або розвантаження майна, оскільки співробітники компанії все беруть на себе. Весь процес транспортування здійснюється за кілька етапів:

КРОК 1

Ви подаєте заявку на перевезення. Ми обговорюємо деталі співробітництва та підписуємо договір

КРОК 2

На наступному етапі відбувається затамування вантажу

КРОК 3

Майно доставляється до аеропорту, де відбувається його оформлення з розміщенням на складах

КРОК 4

Вантаж завантажується в літак і доставляється в аеропорт призначення у Польщі чи Україні

КРОК 5

Після вивантаження товари розміщуються на митний склад аеропорту, проводиться розмитнення

КРОК 6

Після вирішення всіх паперових питань вантаж відправляється на склад отримувача

Ми надаємо клієнтам можливості для відстеження майна по всьому шляху його переміщення. За потреби ви завжди можете зв'язатися з нашими співробітниками та поставити додаткові запитання.

Відгуки наших клієнтів

Переглянути всі відгуки

Переваги співпраці з нами

За допомогою Uni Trade Group Company ваші вантажі можуть легко переборювати будь-які дистанції. Ми оперативно доставимо ваше майно до міста Польщі та проконтролюємо кожен етап логістичного процесу. Колосальний досвід та багаторічні навички в авіаперевезеннях дозволяють нашим співробітникам вирішувати навіть складні завдання клієнтів. Вам достатньо звернутися до нас за послугою, а ми, у свою чергу, розробимо найзручніший маршрут, допоможемо з оформленням документів та подбаємо про безпечне транспортування майна.

Співпраця з Uni Trade Group Company має безліч переваг:

Оперативна доставка вантажів за призначенням

Транспортування відповідно до обумовлених термінів

Гарантія безпеки майна у дорозі

Перевезення будь-яких типів вантажів

Можливість відстеження вантажів на всіх етапах маршруту

Робота як з юридичними, так і з фізичними особами

Матеріальна відповідальність за вантажі

Повний юридичний супровід

Ми розбудовуємо відносини з клієнтами на принципах взаємної вигоди. Грамотний підхід до організації авіаперевезення, гнучка цінова політика, відповідальне ставлення до завдань замовника – наші сильні сторони. Понад 10 років на ринку логістики України дозволяють нашій компанії надавати якісні послуги в галузі вантажоперевезення та виконувати замовлення на високому професійному рівні!

Популярні питання щодо доставки від UniTradeGroup

Чи може ваша компанія запакувати речі?

Відповідь – так. Наша компанія має партнерів у цій сфері, тому ми зможемо запакувати ваші речі, надати послуги вантажників за додаткову плату.

Навіщо робити опис речей і наскільки точно його треба заповнювати?

Найчастіше ставиться питання серед клієнтів. Цей опис-аркуш використовується відразу в кількох «напрямках». Перше: за даними з опис-листа ми приймаємо ваші речі, а також при розвантаженні - віддаємо за тим же переліком, який був вказаний в опис-листі. Друга функція опис-аркуша – митне оформлення. За списком цього документа, брокер займається митним оформленням ваших речей, робить митну декларацію та інвойс. Тому, у ваших описах-листах повинна бути вказана максимальна інформація про особисті речі. Із зазначенням розмірів, ваги, габаритів, матеріалів, назва компанії-виробника, а також обов'язкова оцінна вартість речей.
Третя причина, через яку опис-аркуш дуже важливий – прохід на кордоні. За допомогою його, митники на кордоні перевіряють вміст у ваших коробках – із вмістом в опис-листі. Оскільки опис-лист складено некоректно, у митників можуть зафарбуватися деякі сумніви, за підсумками яких огляд може затягнутися на кілька годин.

Як перевозити предмети мистецтва/літературу/живі квіти?

Предмети мистецтва з кераміки, фарфору, дерева скла тощо які перебувають у масовому виробництві після 1950г. є сувенірними, але є і антикварні старовинні речі, які є рідкісними, а також живопис, які підлягають перевірці та визначенню цінності в міністерстві культури, книги яким більше 100 років вивозити заборонено, опис книг складається окремо з роком випуску та автором.
Щодо живих рослин – слід робити запит, оскільки у більшості випадках перевезення рослин – неможливе.

Як перевозити тварин?

Тварин потрібно перевозити в спеціальних клітинах з гарною вентиляцією, щоб тварина могла стати на весь зріст і вільно крутитися всередині неї. Замок клітини повинен бути міцним, дно повинно бути застелене водонепроникним матеріалом. не заспокоювати за допомогою таблеток, документи необхідні для перевезення вет.паспорт, загальний аналіз крові, аналіз крові на сказ, чіп
Докладніше можна переглянути у нас у чек-листі з відправлення тварин.