Кожне виконане замовлення на транспортування вантажу з місця відправлення до місця призначення має свою власну історію. Будь-то тривіальні продукти харчування, унікальне обладнання, антикварні вироби – за всім цим стоять, часто, цікаві технічні рішення, історичні події, нові міста і країни.

Перевезення особистих речей з України в Росію або навпаки

Квартирний переїзд, як правило, це людські долі, які, часом, зазнають кардинальних змін, роблячи несподівані повороти.

Не вперше наша компанія виконує такі замовлення. Дуже часто такі переїзди пов’язані з ситуацією, коли діти, давним-давно закінчили московські або пітерські ВНЗ залишилися в Росії, знайшли хорошу роботу. А батьки, до пори до часу, поки ще відчували себе цілком здоровими і працездатними абсолютно не уявляли собі зміну місця проживання. Час, проте, невблаганний, і в ситуації, коли людям похилого віку вже далеко за сімдесят, іншого виходу, найчастіше, не буває, як забрати літніх батьків під свою опіку.

Таке рішення дається не відразу, тому багато обставин. Для людей похилого віку це не просто стрес, це величезний стрес. Дуже просто міняти місце проживання, коли ти молодий, сповнений рішучості щось змінити в своєму житті, побачити світ.

Наші замовники – сім’я лікарів з Москви. Дружина, корінна киянка, на початку дев’яностих закінчила Перший Московський медичний університет ім. Сеченова і тепер працює ведучим отоларингологом в першій клінічній лікарні. Її батьки, які народилися в Києві напередодні другої світової, які маленькими дітьми пережили окупацію, теж були родовими лікарями. Довгий час вони не погоджувалися на переїзд до дочки (інших дітей у них немає). Але час бере своє, обставини склалися так, що батькові потрібен постійний догляд, і люди похилого віку все ж зважилися на переїзд.

Як би там не було, перевезення вантажів в Росію займає значний обсяг у загальній масі транспортних операцій, вироблених нашою компанією, якщо розглядати географію доставок в цілому.

Протягом останніх років, з урахуванням відомих обставин, трафік дещо впав, але це ніяк не означає, що вантажоперевезення зовсім припинилися. Росія швидше навіть наростила трафік автомобільних вантажоперевезень, судячи з даних Держстатистики. Іншими словами, вантажоперевезення Україна – Росія залишаються більш ніж затребуваними. Кількість квартирних переїздів в ту чи іншу сторону практично не змінилося (це вже з нашого власного досвіду).

Співпраця з мувінговими компаніями

Дуже важливо при роботі з такими клієнтами враховувати їх вік і постаратися зробити такий переїзд більш «м’яким». Зазвичай, ми рекомендуємо клієнтам в таких випадках користуватися послугами мувінгових компаній, причому ідеальний варіант – той, при якому така компанія має надійних партнерів і в місці прибуття.

Можливо, послуги серйозних мувінгових компаній можуть здатися не обов’язковими (можна найняти вантажників з боку), однак практика не просто показала, але довела, що такий підхід в більшості випадків виявляється програшним. Вантажоперевезення міжнародні, які відносяться до категорії квартирного переїзду, найправильніше здійснювати саме з залученням таких компаній. Більшість клопоту відпаде само собою.

Ми давно співпрацюємо з такими компаніями, причому не тільки в Києві і не тільки в Україні. Ґрунтуючись на своєму досвіді, можемо впевнено сказати, що така співпраця допомагає вирішувати практично всі питання, пов’язані з підготовкою до зміни місця проживання.

Перше, про що турбуються, коли переїжджають, особливо літні люди, це збереження дорогих серцю речей. Фарфор і кришталь, який вони збирали в роки повального радянського дефіциту, можливо, не мають особливої цінності, але для людей похилого віку ці речі важливі як артефакти тієї епохи, їх дитинства і юності.

Фахівці хороших мувінгових компаній не просто проведуть професійне розбирання старих речей, але акуратно і з усією ретельністю упакують і такий значущий для літніх людей фарфор.

Звичайно ж «фарфор» це такий собі збірний образ речей, які неодмінно потрібно забрати в новий світ, на нове місце проживання. Однак, як не дивно, саме з цього приводу виникають найголовніші переживання.

Все це в тій чи іншій мірі відбилося в підготовці квартирного переїзду наших клієнтів. У чималому ступені все хвилювання і занепокоєння літніх батьків були вирішені за рахунок хорошої організації роботи.